Android Lollipop 5.0 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi HTC Samsung LG Sony Ne Zaman

Burada birsürü Android 5 romu var ingilizcen varsa rahatça anlayıp kurabilirsin. Görsel destek istersen romum ismini youtubeda cihaz ismiyle arat kurulum ve inceleme videoları vardır.

Tepkiler: Nirvana92
Bi bakayim youtubeden de kurabilirsem kurayim nede olsa bes dortten buyuktur

Tepkiler: B.A.R.O.N

Htc lerde boot kilidimi ne onlardan yokmu ilk once kilidi acmasi gerek sanirim

S4 MİNİ kesinlikle almıyor. NOTE 2 daha yeni karar çıktı. Yani bekleme durumunda.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar herkese iyi bayramlar not3 aldım yeni not 3 lolipop ne zaman gelir birde note 3 128 gb kart almayı duşunuyorum sıkıntı çıkarırmı cevap verirseniz sevinirim teşekkurler

merhaba arkadaşlar herkese iyi bayramlar not3 aldım yeni not 3 lolipop ne zaman gelir birde note 3 128 gb kart almayı duşunuyorum sıkıntı çıkarırmı cevap verirseniz sevinirim teşekkurler

Hayırlı olsun maksimum 64 diye biliyorum.

Galaxy S4'e Beklemedeyim Yayınlayacağız Diyorlar Ses Yok

xmustx

Üye
Rusya romu kur hiç bekleme derim.Ben bile 6 ay önce L alan note 3'ü bekleyemedim geçen ay kurdum.S4'e kimbilir ne zamana gelir? @KinG Tornado

Note 3 e en fazla 64 gb takılabilir

andac100

Üye
a5 için ne zaman gelir sizce tahmını bir zaman dilimi var mı?

Lolipop Androidin en çok sorununu beraberinde getiren sürüm sayılır. Kıtkat ile devam edin bence.