Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
post_deleted

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AIS ve TheLastWarrior

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Dungeon Hunter Champions

Gameloft
MOBA
Android iOS Windows Phone

iOS Erken Erişim

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Tekken Mobile (Bandai Namco) Cok Yakinda Ön Kayıtta !

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve AIS
xmustx

xmustx

Üye
Tekken geldi şükür ama ben psp emulatorde çook uzun zamandır oynuyorum :)

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Tekken yayımlandı ama ülkemizde henuz kullanılmıyor vpn yardımıyla indirilebilir

• Beğen
Tepkiler: AIS
xmustx

xmustx

Üye
Dün gece pdalife tan indirdim.garip olmuş

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Mobil için nasıl bir oyun bekliyorsunuz ki? Adamların derdi para kazanmak sadece. Adam gibi oyun yapmak değil. Çok az sağlam oyunlar var Android'te gerisi tamamen boş. Zaten Play Store koskocaman bir çöplük. Ben artık ordan oyun indirmiyorum. Gameloft bile çıkardığı son oyunlarla tek derdinin sadece para olduğunu açık ve net şekilde gösterdi. Street Fighter'in yeni oyunu geleceğine, zaten yıllar önce çıkardıkları oyuna şaka gibi eklenti getirip tekrar satmaya kalkışacaklar. Ben artık mobil oyunlardan umudumu tamamen kestim. Oyun şirketleri yalnızca insanlardan nasıl daha çok para alabilirizin derdine düşmüşler. Gameloft, MC ve Nova gibi iki kaliteli seriyi sırf para uğruna yok etti. Tek ümidim bir kaç yıl sonra gelecek olan Call Of Duty'de.

• Beğen

technogamer2345

Üye
GTA 4'e noldu? 2018'de gelecekti.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye

GTA 4 Bence 5 sene Daha gelmez GTA 4'ü amiral gemisi telefonlar bile kaldıracak seviyede değiller bu arada GTA 4 çok sorunlu bir oyundu özelliklede optimizasyonu çok kötüydü

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Gta 4 ün mobile çıkması imkansız. 16 gb lik bir oyunu nasıl mobile uyarlayacaklar? Diyelim ki bir şekilde yaptılar, 16 gb lik alan lazım olacak ki çoğu telefonun hafızası o kadar zaten. Çıkartsalar dahi telefonda ya da tabletle Gta 4 ü çok sağlıklı oynayabileceğini zannetmiyorum. Daha Vice City Stories i çıkarmadılar. Önce o çıksın.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Gta 4 ün mobile çıkması imkansız. 16 gb lik bir oyunu nasıl mobile uyarlayacaklar? Diyelim ki bir şekilde yaptılar, 16 gb lik alan lazım olacak ki çoğu telefonun hafızası o kadar zaten. Çıkartsalar dahi telefonda ya da tabletle Gta 4 ü çok sağlıklı oynayabileceğini zannetmiyorum. Daha Vice City Stories i çıkarmadılar. Önce o çıksın.
Max Payne 2 de var

• Beğen

technogamer2345

Üye
Arkadaşlar günümüzde zaten telefonlar, sadece mesajlaşmak için, fotoğraf çekmek için, oyun oynamak için falan şeklinde belli kategorilerde sınıflandırılıyor. Uzun bir süredir Android camiasında oyunlar ve uygulamalar basitçe yapıldığında her telefonda iyi kötü oynadık. Fakat ben artık, tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi, oyun için alınacak telefonlar belli kategorilerde tutulacak diyorum. Bakalım Surface Phone efsanesi gerçeğe uyarlanacak mı? Veya şuan OnePlus 5 ve Xiaomi mi6 ve Xiaomi mi6 Plus cihazları, oyun anlamında en iyi performansları sunabiliyorlar.

• Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Arkadaşlar günümüzde zaten telefonlar, sadece mesajlaşmak için, fotoğraf çekmek için, oyun oynamak için falan şeklinde belli kategorilerde sınıflandırılıyor. Uzun bir süredir Android camiasında oyunlar ve uygulamalar basitçe yapıldığında her telefonda iyi kötü oynadık. Fakat ben artık, tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi, oyun için alınacak telefonlar belli kategorilerde tutulacak diyorum. Bakalım Surface Phone efsanesi gerçeğe uyarlanacak mı? Veya şuan OnePlus 5 ve Xiaomi mi6 ve Xiaomi mi6 Plus cihazları, oyun anlamında en iyi performansları sunabiliyorlar.
Aslında çoğu Android telefon oyun anlamında iyi bir performans sunar ancak Android'de ki sıkıntı optimizasyon sorunu

• Beğen

technogamer2345

Üye
GTA 5'in çalıştırılması ancak Apple cihazlarda veya Microsoft Surface Phone cihazlarda mümkün olacak bence. Ondan önce GTA 4 ise o kadar ağır sistem istemiyor. Eminim Android için uygun optimizasyonu yapılıp, uygun boyuta da getirilip öyle mağazada satabilirler. Zaten o oyun Android'e geldiğinde, firma sanki yeni bir oyun çıkarmış gibi para kazanacak. Sonradan uğraşmamak için iki DLC ek paketi de getirirseler, adamların kazanacağı para olsun, bizim eğleneceğimiz dakikalar olsun her açıdan çok iyi olur. Bildiğiniz üzere, GTA 4 ve Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City hep birlikte oynanılıyor (Hikaye gereği) ve yüksek oynama saatleri mümkün oluyor. Neden birde böyle bir açıdan bu oyunu oynamayalım.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Isteseler mobil için baştan gta 4 u yazarlar uğraşmak istemiyorlar daha bi kaç senesi daha var mobilin yuksek boyutlu pc oyunlari icin

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Pc de bu kadar sorunlu bir oyunu çıkarmak için değil baştan yazmak, uğraşmazlar bile. Eski nesil oyunları port etmek kolay ancak Gta IV gibi bir oyunu port etmek çok zordur. Öncelikle androidin en büyük sorunu olan optimizasyon sorununa çözüm bulmaları gerekiyor. Mobile gelse bile Gta 4 ü ne kadar sağlıklı bir şekilde oynayabilirsin ki telefonun da ya da tabletinde? Batarya dayanmaz. Bi de o oyun için üst düzey cihaz gerekecektir.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Pc de bu kadar sorunlu bir oyunu çıkarmak için değil baştan yazmak, uğraşmazlar bile. Eski nesil oyunları port etmek kolay ancak Gta IV gibi bir oyunu port etmek çok zordur. Öncelikle androidin en büyük sorunu olan optimizasyon sorununa çözüm bulmaları gerekiyor. Mobile gelse bile Gta 4 ü ne kadar sağlıklı bir şekilde oynayabilirsin ki telefonun da ya da tabletinde? Batarya dayanmaz. Bi de o oyun için üst düzey cihaz gerekecektir.
Konuyla alakalı yok ama şarj süreniz ne kadar

• Beğen

Üst Alt