Android Google Chrome açılıp kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Android Google Chrome açılıp kapanıyor
Polypad 9108 HD tabletim Google Chrome yi açtığımda hemen kapanıyor bu arda android sürümüm:Android 4.2.2

Kaptantaner.

Kaptantaner.

Üye
Güncellemeleri kontrol et

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Kontrol ettim güncelleme yok.
Konuyu yanlış yazmışım tablette Google Chrome yi açıyorum ama uygulama hemen kapanıyor.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Sil Olmadı Devre Dışı Bırak Tableti Kapatıp Aç Devre Dışından Geri Al Google Play'den Güncelle Öyle Dene

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim denerim.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Chrome betayı deneyebilirsin

The Pancar

The Pancar

Üye
Ayarlar>uygulamalar>chrome>verileri temizle ve önbelleği temizle.Bunu da dene bir istersen

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Evet denedim ikisinide.
Ama olmadı.

The Shadow

The Shadow

Üye
Chrome'un son sürümü bazı 4.2.2 romlarında sıkıntılı sanırım, az önce 4.2.2 olan bir rom kurdum hiç açılmıyordu bile bende chrome.

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Ben şu anki sürümünden önceki sürümlerin bir kaçını denedim sonuç aynı.O yüzden konu açtım.

The Shadow

The Shadow

Üye
Ben şu anki sürümünden önceki sürümlerin bir kaçını denedim sonuç aynı.O yüzden konu açtım.
Wipe cache/dalvik yaptım açıldı bu sefer :hmmm Pek bi çözüm yok gibi formattan başka, ki bunun içinde değmez alternatif tarayıcılara yönelmek daha mantıklı gibi :oke:

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Yani ben diğerlerini denedim ama bence en güvenlisi Chrome o yüzden.

The Pancar

The Pancar

Üye
Opera tavsiye ederim.Güvenlikten kastınız nedir acaba ?

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Benim güvenlik sorunum şu:Opera,Firefox vb. tarayıcılara güvenmiyorum (Google Chrome dışında).

The Pancar

The Pancar

Üye
Son düzenleme:

umutazad

Üye
    Konu Sahibi
Ön yardımı ve en güvenli tarayıcılardan olduğu için.Bir çok sitede Google Chrome gösteriliyor.

Üst Alt