(Android Geliştiricileri) Dosya Uzantısı Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
(Android Geliştiricileri) Dosya Uzantısı Yardım
Herkese hayırlı akşamlar.

Benim acilen bir apk düzenlemem lazım. Programın asıl kelime kaynak dosyası bu. bu dosyayı nasıl düzenleyebilirim. Metin editöründe denedim ancak çok karakter hatası çıktı ayrıca düzenleme de yapılmıyor .

Şimdiden teşekkürler.
Bilen yok mu acil lazim. Uzantısı .car ama hex ile baktım da rac yazıyor. İkisinden biri. Yardım edebilecek yok mu

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
By Burhan 2010 ve Shs ye ulaş

SHS

SHS

Üye
Direk apkyı ver bakalım

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Apk bu hocam

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben size direk anlatayım. Bu oyunun mantığı 4 resimin anlattığı ortak bir kelimeyi bulmak. Bir arkadaşım var bayan onunla özel anılarımızi ufak bir oyun haline getirmek istiyorum. Küçük bir sürpriz. oynarken eğlensin eğlenirken düşünsün diye :) resimleri ve kelimeleri değiştirmek istiyorum. Amacım o. Google playda başka bir oyun var bu oyunun metin dosyası direk txt duzenlemesi daha kolay aslında ancak 853 level. Ben 50 level istiyorum. Fazla kelimeleri ve resimleri çıkarttığım zaman program resim ve kelimeleri göstermiyor. Bunun level sayısını dusursem aslinda cok daha işime yarar çünkü bu oyunu daha cok oynuyor ve seviyor. Aslinda fark etmez ikisi de olabilir yardım eder misiniz nasılbir yol izlemeliyim

SHS

SHS

Üye
bu istediğin şey ileri programlama bilgisi istiyor, hani resimleri değiştiririz de leveli düşürmek ve kelimeleri değiştirmek oyunda hataya sebep olabilir

belki @noss_bar yardım edebilir

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Kelimeler ve resimler ikinci attığım linkteki oyunda cok kolay değişiyor. Resimler tek klasorde metinlerise jsondata.txt diye bir metin belgesinde yazılı. Onlar kolayca değişiyor ancak tek sorun level düşürmekte. Dediğiniz gibi program bilgisi lazim. .smali kaynak kodlarını falan hep inceledim kaynak kodlari class.dex ten çıkardım ancak pek birsey anlayamadım. Beni baya aştı doğrusu. Yardiminiz için teşekkürler belki @noss_bar hocam bilir

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
gece bakarım

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Sağol hocam

-Emre

-Emre

Üye

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Bunu denemiştim de program kurulmadi solvusoftun reklam setubu indi. Belki de ben indiremedim şuan pc yok yanımda alınca tekrar denerim ilgin için teşekkür ederim hocam

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
dene bunu

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Telefona indirdim hocam şuan pc yan tarafta alınca denerim sağol
@noss_bar hocam biseyler bulabildiniz mi

• Beğen