Uygulama Android Durum Cubugu | Yukarıdan Aşağıya Kayan Cubuk Simgeleri Kayboldu

Sponsorlu Bağlantılar

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
    Konu Sahibi
Android Durum Cubugu | Yukarıdan Aşağıya Kayan Cubuk Simgeleri Kayboldu
Öncelikle Selamun aleyküm iyi Forumlar Diliyorum Herkeze. Ben Huawei U8655 Olan Telefonuma Rom Atıcaktım Cwmden Herzamanki Yapılacak Şeyleri Yapıyordum Heralde "Mounts And Storage " Kısmında Format yerinde yanlış yeri Formatladım Romu Attıktan Sonra Telefona Birşeyler Oldu ;Yukarıdan Aşağıya Dogru Cekince Kayan Cubukta Simgeler Yok ve Rom yükledikten Sonra Telefon Almanca Olup Duruyor Eskiden Buda Olmazdı ve Orginal Klavye Gitmis Uyduruktan Bi Klavye Gelmis ve Habire Kapatıldı Hatası veriyor . Eski Romları Atıyorum Değişen Birşey yok.

Resim Olarak Anlatmak İstedigim Cubuk :

Yardımlarınızı Bekliyorum .

SORUN HALLEDİLMİŞTİR YARDIM EDEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Edicek Kimse Yok Heralde.

Oby_

Oby_

Üye
Kardeşim olay oldukça basit.

1 Kullandığın rom sıkıntılı.
2 Temiz bir kurulum yapamamışsın belliki.

Yapacağın şey telefonu önce fabrika ayarlarına çevirmek (Sd Kartıda ekleyerek.Sd kart dahili yani harici olan değil)..
RCW ile telefonu tamamen cahcelerden temizleyerek yeniden kurulum yapmak.
Ayrıca yüklediğin romu odinden mi yoksa sd karttanmı yüklüyorsun...

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Teşekkür Ederim Yorumun İçin. Romun Sıkıntılı Degil Cunkü Daha Önceden En Az 10 Defa Kurmusumdur Hiçbir Sorun Yoktu.
2.si Fabrika Ayarlarınına Geri Döndürme Hiçbir İşe Yaramadı.

Romu CWM İle Yüklüyorum ROM'u Yüklerken Dalvik,Cacheleri Formatlıyorum.

Şu Anda Sıkıntım Hala Devam Etmekte.

klavuzm

klavuzm

Üye
Öncelikle Teşekkür Ederim Yorumun İçin. Romun Sıkıntılı Degil Cunkü Daha Önceden En Az 10 Defa Kurmusumdur Hiçbir Sorun Yoktu.
2.si Fabrika Ayarlarınına Geri Döndürme Hiçbir İşe Yaramadı.

Romu CWM İle Yüklüyorum ROM'u Yüklerken Dalvik,Cacheleri Formatlıyorum.

Şu Anda Sıkıntım Hala Devam Etmekte.
huaweinin orjinal romunu indirin telefonun hazifa kartinda dload diye bir klasor olusturun. klasorun icine indirdiginniz update.app dosyasini atin. ayarlar uygulamalardan hizli on yuklemeyi kapatin. telefonunuzu kapatin. ses acma+ ses kapama+ telefonu kapatma tuslarina ayni anda basili tutun. orjinal romunuz yuklenecek ve sorun cozulecektir.

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
    Konu Sahibi
huaweinin orjinal rom
unu indirin telefonun hazifa kartinda dload diye bir klasor olusturun. klasorun icine indirdiginniz update.app dosyasini atin. ayarlar uygulamalardan hizli on yuklemeyi kapatin. telefonunuzu kapatin. ses acma+ ses kapama+ telefonu kapatma tuslarina ayni anda basili tutun. orjinal romunuz yuklenecek ve sorun cozulecektir.

Onu Coktan Denedim Ama Yok Gene Olmuyor.
Yokmu Bu Sorunu Halledebilecek?

Oby_

Oby_

Üye
O zaman 2 şey kalıyor geriye.
1 Costum Rom yüklemek ve sorunun hala devam edip etmediğini bide öyle test etmek.
2 Senin Driver yada yükelddiğin flash dosyada bi sorun.Driverde sorun olursa yüklemeler sıkıntı yapabilir.Son zamanlarda bilgisayarına format veya drivlerlerle alakalı bir program veya anti-virüs programı kurup kaldırma vs yaptınmı ? Eğer başka bilgisayarda da denemediysen yükleme yapmayı ilk tavsiyem o olacak.En azından deneme yanılma olur.Ki eğer buda halletmesse sorun ap açık grafik çipinde.

ve Ayrıca "Mounts And Storage " Kısmında Format yerinde yanlış yeri Formatladım '' derken aslında sorun anlaşılır gibi oluyor ama......Bu kısımlar risk taşıyan kısımlar..Zaten oraya reset atmanın da bi faydası yok..Senin son yapacağın şeylerden biriside farklı sürüm CWM kullanmak.Orjinal rom kur..CWM gidecek.Sonra XDA 'dan farklı veya son sürüm bi CWM edin.Onu dikkatlice yükle.Sonra ayarlarına dokunmadan wipe cahse sonra advanted kısmından sadece batarya stats sıfırla.

Advantage kısmıda herşeyi resetlemek yüüznden bende ilk zamanlarımda az göçertmedim telefonu.Merak etme halledecez.Sen hele bi dediklerime bak ta..

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
    Konu Sahibi
1. Custom Romu Tekrar Denedim CWMden değişme Olmadı.

Şu 2. Maddede Ne Demek İstedigini Pek Anlamadım Acıklarmısın

klavuzm

klavuzm

Üye
telefonu servise götürmeyi denedin mi :)

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
    Konu Sahibi
telefonu servise götürmeyi denedin mi :)

Denemedim :D Çünkü Denemesem Daha İyi :D Custom Rom Attıktan Sonra Cunku "KVK" Uygulamaları Silinmiyor Tabi Ben Bi Şekilde Sildim ve Simdi Stock Rom ile Bile Geri Gelmiyor KVK Uygulamaları :D Stock Rom Yükleyip Göndersem Servis Menüde KVK Uygulamalarını Göremeyince Zaten Durumu Çakacaktır :)