android de java calistirma(deli olacam yardim edin)

• 11 Mart 2013
  • 25681 Okunma
  • 23 Cevap

1. evet ustadlar ben bu uygulamayi nasil apk destekli yaparim bildigim kadariyla bir site varmis java uygulamayi yukluyosun ve o site sana o uygalamayi apk destekli yapiyomus evet simdi nsl android de java uygulamlari calistiracam lutfen yardim edin apk destekli yapmak istedigim gamyon dama oynu http://qfs.mobi/f434985

- - - Eklendi - - -

yardiM

Yazan: yunus4554
  2. marketten jbed java yı indir sorunsuz kullan kardeş

3. kullanmasini bilmiyoz bi kisa anlatsan hocam

4. kardesim o dedigin programi indirdim java uygulamayida buldu ama acmak istedigimde java uygulama bu hatayi aliyorum < Resmi açmak için tıklayın >

5. Android telefonlara bu uygulama sayesinde jar uzantılı uygulamaları rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
    telefonunuzun root lu olmasına gerek yoktur program apk formatlıdır.
    Bunun için jbed i indirip telefonunuza yükleyin jar uzantılı uygulamaları kartınıza atın jbed açın karta attığınız java uygulamayı bulun ve jbed ileyükleyin resimlerde görüldüğü üzere iş bankasının anroid için yapılmamış olan cep anahtar uygulaması yüklenmiş ve htc desireden ekran görüntüsü şahsen tarafımdan alınmıştır buyrun indirin diğer telefonlar da deneyen arkadaşlar yorum yazsın hangi telefonlarda uyumsuz bilmiş oluruz.

6. ônceden böyle bir pırogram denemiştim çalışmamıştı

7. yunus kardeş tel. ne android sürümün kaç bide şu oyunu link at deneyeyim bendede çalışmazsa boşa uğraşmayalım

8. kardesim tl galaxy ace 5830 surum 2.3.3 bu oyun gamyon dama http:// qfs.mobi/f434985

9. yardim edin beyler o_O

10. up :(

11. Aynen

12. kardesim calismadi yene ayni hatayi verdi sende calisiyomu

13. telefona format at. bende o hatayı alıyordum format yaptım çalışıyor. Ama sd kartada format at.

14. ya cok uygulam icinde var ya gunah

15. tmm iste uygulsmalarin apk sini bir klasorde topla.sonra bilgisayarim masaustune at karti bicimlendirdikten sonra tekrar karta at.

beyin bedava@@@

16. pcm yok :(

17. 2dk int kafede halledersiniz nedirki dedigim islemleri yapacaksaniz.onun disinda olnaz bu arada bilgisayarda karti fat32 seklunde bicimlendirin

18. ok saol hocam

19. yunus kardeş kusura bakma konuyla ilgilenemedim senin yüklediğin dosyayı denedimde bendede hata verdi başka uygulamalar deniyorum bazılarında aynı hatayı veriyor bazıları rahat çalışıyor bence bütün javaları desteklemiyor başka uygulamalar denemek lazım

Yüklüyor...
20/09/2018 - 15:18