Tavsiye android cihazlarda java

Sponsorlu Bağlantılar

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
android cihazlarda java
Mrb arkadaslar bu android telefonlarda java oyun,uygulamalari android de nasil calistirabiliriz.oyle bise varsa yardimci olursaniz sevinirim.

mrgoxel

mrgoxel

Üye
forum kuralları 10. madde

10-Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir). Aksi halde yönetim tarafından müdahale edilebilir.

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Böyle bişey var tabiki. Google da ara bulabilirsn.Ama genelde yatay oluyo oyunlar . Bu arada başlığı da alakalı bişe yazmalıydın.

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
Tmm duzeltirim.

mürteza16

mürteza16

Üye
İnternette portlayanlar var. Istediğini çok rahat bulabilirsin.

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
Ya internette arastirdim da bisy bulamadim yardimci olurmusun.

TolgaTurkmen

Üye
Jar uygulamalardan mi bahsediyorsunsunuz ? Android zaten java dilini kullaniyor .. Sizin sorunuzu anlayamadim

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
Aynen jar. Telefona jar dosyasi atiyorum ama gormuyor android java kullansa acilir zaten.jbed diye bi uygulama var o goruyor oda hata veriyor cozemedim

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Android-in içinde Java emülatörü de var. Ayrıca 2mb lık bir program da vardı bunun için. Android varken neden Java uygulama istiyorsun?

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
java oyunları,uygulamaları felan android uygulamalarından bin kat iyiydi bence. çünkü android oyunlarında bir amac yok koş koş nereye kadar. :D

samnylu

Üye
yokmu kanka daha sonucyokmu kanka daha sonuc

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
java oyunları,uygulamaları felan android uygulamalarından bin kat iyiydi bence. çünkü android oyunlarında bir amac yok koş koş nereye kadar. :D
Ne tarz android oyun istiyorsun? :D ekran çözünürlüğünü ve işlemcini de söyle tavsiyede bulunalım :D

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
Valla bana amac olan bi oyun olsunda ne olursa olsun. cep telefonum galaxy ace s5830i islemcisi bi hayli dusuk 2 uygulama yukluyon tel hafiza doluyo zaten

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Valla bana amac olan bi oyun olsunda ne olursa olsun. cep telefonum galaxy ace s5830i islemcisi bi hayli dusuk 2 uygulama yukluyon tel hafiza doluyo zaten
Benim tel galaxy y şuan normalde sığmayacak kadar uyg yuklu :D telefonun rootlu ise link2sd programını tavsiye ederim. Oyundan bol bişe yok yalnız fazla hd oyun bulamazsn :) 20-30 tane hd oyun var bildigim

• Beğen
Tepkiler: ekrem74
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Galaxy mini türkiye ye de bakabilirsn güzel oyunlar var . Çoğunu senin telefonun açar

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
Ok bakarim.Tmm eyw. :-)Verdigin sitede on numara bi oyun buldum .sagolasin. :-Dverdiğin sitede cok iyi oyunlar var valla androidi sevmeye başladım :D

• Beğen
Tepkiler: Mertcenkk
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Ok bakarim.Tmm eyw. :-)Verdigin sitede on numara bi oyun buldum .sagolasin. :-Dverdiğin sitede cok iyi oyunlar var valla androidi sevmeye başladım :D
Androidi tanımadan yargılamışsın :D androidi tam öğren javanın yanından geçmezsn daha

• Beğen
Tepkiler: ekrem74
ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
Androidi tanımadan yargılamışsın :D androidi tam öğren javanın yanından geçmezsn daha
aynen :D rom felan da attım hızlandı tel.sen orjianl rom mu kullanıyorsun,yoksa jullandığın başka rom var mı ?

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
aynen :D rom felan da attım hızlandı tel.sen orjianl rom mu kullanıyorsun,yoksa jullandığın başka rom var mı ?
Benim telefona göre stabil custom rom yok :D stock rom iyi bana göre . Macera aramıyorm yani. Kullanılabilir olsn yeter. custom romda işlevle ilgili bi hata çıkıyo deli oluyorm

ekrem74

ekrem74

Üye
    Konu Sahibi
doğru ya rehber veya başka bi sorun hatasız rom cok az hepsini denemedim amakullandığın galaxy mini gibi modlayan site var mı ?