Güvenlik Adguard - Block Ads Without Root v3.4.74ƞ [Nightly] [Premium] [Mod]

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Adguard, Android cihazlar için yayınlanan ve root gerektirmeyen reklam engelleme uygulamasıdır. Android 5.0 ve üzeri gerektirir.

What's New:
version 3.4 nightly 14 from April 10, 2020
* [Enhancement] Prepare an app before the beta 1 release;
* [Enhancement] Add Firefox Preview Nightly for Developers to the list of browsers;
* [Bug] Can't navigate settings for FireTV.

Mod Info:
Premium features unlocked;
No startup with patched watermarks;
Skip startup tutorial.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve bveo1990
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt