Haber Android 7.0 Nougat 22 Ağustos'ta geliyor, Güncelleme diğer markalara ne zaman gelecek?

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Android 7.0 Nougat 22 Ağustos'ta geliyor, Güncelleme diğer markalara ne zaman gelecek?
Google tarafından duyurulan son mobil işletim sistemi Android 7.0 Nougat 22 Ağustos tarihinde geliyor.

Kanadalı mobil operatör Telus tarafından gelen bilgiye göre LG Nexus 5X ve Huawei Nexus 6P cihazlar 22 Ağustos tarihinde Android 7.0 Nougat güncellemesini almış olacak.

Android 7.0 Nougat diğer markalara ne zaman gelecek?

En iyi ihtimalle Samsung cihazlara 2017 Şubat-Mart arası, LG cihazlara 2016 Aralık ortası, Sony cihazlara 2017 Mart ayında, Motorola cihazlara 2016 Aralık ayında, HTC cihazlara 2016 Aralık ayında, Huawei cihazlara 2017 Şubat ayında, Xiaomi cihazlara 2016 Aralık - 2017 Ocak arası gelmesi bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: efsaneemre12

BurakTura

BurakTura

Üye
Ohh bee sonunda be bekle bekle ömrüm çürüdü :D gerçi pek bi fark yok ama olsun

kralberk13

kralberk13

Üye
sony neden geç veriyor :)

RomeusTR

RomeusTR

Üye
En erken Android güncellemesi veren marka olan Sony artık geç mi verecek güncellemeleri ? Kötü oldu bu Samsung'dan gına gelmişti tam Sony'e geçecektim hevesimi kaçırdı.

kralberk13

kralberk13

Üye
En erken Android güncellemesi veren marka olan Sony artık geç mi verecek güncellemeleri ? Kötü oldu bu Samsung'dan gına gelmişti tam Sony'e geçecektim hevesimi kaçırdı.
öyle veya böyle hocam vercek sonunda güzel bir güncelleme

byAndroid

byAndroid

Üye
İlk veren Sony olmadı. Genelde LG ilk verir. Htc verir

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RomeusTR

RomeusTR

Üye
İlk veren Sony olmadı. Genelde LG ilk verir. Htc verir

Ama Sony'de geciktirmez neyse Sony Xperia Z5 almayı düşünüyorum bu güncelleme gelene kadar bekliyecem ondan sonra alırım.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ama Sony'de geciktirmez neyse Sony Xperia Z5 almayı düşünüyorum bu güncelleme gelene kadar bekliyecem ondan sonra alırım.
Alma bence. Yeni cihaz çıkartır bir kaç aya onları bekle

0MG90

0MG90

Üye
Oradaki tarihler tahmin. Daha firmalar hangi cihazlara güncelleme vereceğini açıklamadı.

MaxipmaN

Üye
note 3 napıyor orda yaw :bangin:

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
RomeusTR

RomeusTR

Üye
Alma bence. Yeni cihaz çıkartır bir kaç aya onları bekle

Zaten Z serisi Z5 ile bitti X serisi çıkacak hep ama Z5 güzel ya da Z3 alabilirim.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Zaten Z serisi Z5 ile bitti X serisi çıkacak hep ama Z5 güzel ya da Z3 alabilirim.
Guncelleme istiyosan tum markalari bosver yeni cikacak nexus serisinden birsey al bidaha guncelleme derdin olmaz :) ondan sonra yine arkadasin dedigi gibi lg veya htc geliyor sony
Samsung zaten kafasina estikce guncelleme veriyo ( fazla esmiyo) orn. Bu listedeki note 3 :) :D simdiye kadar niye bug fixini vermediyseler :D
Listeye aldanma Note 4'tür o yoksa duramazsın :F
Note 4 olacagini sanmiyorum bu arada note 4 and. 6 aldi mi :D :D

RomeusTR

RomeusTR

Üye

Note 4 olacagini sanmiyorum bu arada note 4 and. 6 aldi mi :D :D[/QUOTE]

Samsung benide şaşırttı aldı Note 4 Androd 6'yı.Note 7 çıktı şimdi artık Note 4'e gelmez güncelleme klasik Samsung işte ne beklersin.

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Note 4 olacagini sanmiyorum bu arada note 4 and. 6 aldi mi :D :D

Samsung benide şaşırttı aldı Note 4 Androd 6'yı.Note 7 çıktı şimdi artık Note 4'e gelmez güncelleme klasik Samsung işte ne beklersin.[/QUOTE]
Yalniz samsung note 7 ye cok guveniyo bence note 5 i de unutur guncellemede :D

RomeusTR

RomeusTR

Üye
Samsung benide şaşırttı aldı Note 4 Androd 6'yı.Note 7 çıktı şimdi artık Note 4'e gelmez güncelleme klasik Samsung işte ne beklersin.
Yalniz samsung note 7 ye cok guveniyo bence note 5 i de unutur guncellemede :D[/QUOTE]
Alacaklar iyi düşünsün o zaman :)

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
Z5 serisi ZP ile bitti Z5 le değil :)

Luck Star

Luck Star

Üye
@teknolojibaronu bir Note 3 gördüm orada sanki :D Alpha da ne Alpha'ymış be amma abartıldı.
İlk alan LG olur Android 8 çıkana kadar da güncelleme vermez.

Üst Alt