Öneri android-5f01369c74cd9d21 Bu Tür İsimler Ne İşe Yariyor?

Konu Sahibi
android-5f01369c74cd9d21 Bu Tür İsimler Ne İşe Yariyor?
Symbian Kullanıcıyımda Wifinin Şifresini Modemin Adına Yazdım Yani "DarkredBlue61 12345678" Şeklinde Wifi İsmi ve 1 den 8 e Kadarda Şifre Koydum arada Bakıyorumda Haliyle Bağlaniyorlar Güzel Tamamda Bu nandroid Cihazlarda Bu android-5f01369c74cd9d21 İsimmi Ne Manaya Geliyor Yani Cihazin İsmi Mi? Hangi Cihaz Olduğuna Yada Diğer Bilgilere Ulaşabilirmiyim? Uyanık Devamli Bağlaniyor Tamam Şifreyi Yazdıkda İnsanin Yüzünde Biraz Su Olur Wifiden Çıkmıyor

by_folle

Üye
cihaz ismi yada cihazin wifi oturum ismidir şifre degisikliigi yap rahatla ;-)

Konu Sahibi
cihaz ismi yada cihazin wifi oturum ismidir şifre degisikliigi yap rahatla ;-)
Yok Bağlansınlar Sorun Değilde Yeterki Dosya İndirmesinler Zamanında Bende Yokluk Gördüm Wifisizliğin Ne Demek Olduğunu İyi Bilirim
Yok Bağlansınlar Sorun Değilde Yeterki Dosya İndirmesinler Zamanında Bende Yokluk Gördüm Wifisizliğin Ne Demek Olduğunu İyi Bilirim
Sadece Cihazin Bilgilerini Vs Ulaşabilirmiisn Dosya İndirmesin Net Ağirlaşmasın Bu Sefer Kafamı Attırıcak Değiştiricem İsmide Şifreyide BağlanamayacakDiğerleride

Tepkiler: by_folle

by_folle

Üye
sadece o gordugun bilgiye ulasabilirsin engelleyemezsin

Tepkiler: DarkredBlue61
    Konu Sahibi
sadece o gordugun bilgiye ulasabilirsin engelleyemezsin
Neyse İndirsin Bakalım Umalımda Sıkılsın İndirmekten NEyse Bilgi İçin Abi Bu Nedir Ya Allah'tan Wifi İsmine Şifreyi Yazdık Ha

Tepkiler: by_folle

by_folle

Üye
sen bildigin sebil yapmışsın wifiyi :-)

Tepkiler: DarkredBlue61

by_folle

Üye
degistir sifreyi rahatla bence sakincali seyler yaparlar sen gidersin gümbürtuye