Android 4.2.2 Yükleme Sonrası Wifi Sorunu

• 23 Eylül 2013
  • 4138 Okunma
  • 30 Cevap

1. Android wifi sorunu telefonuma android 4.2.2 yükledim ama wiresless bağlantısı yapamıyorum Düşün android sürümün wifi apk dosyasını bana atabilirmisiniz yada tam çözümü varsa yardımcı olun lütfen:sos

Yazan: brsgltkn
  2. Custom rommu kurdun. Telefon modeli nedir ?

3. Telefonum android 2.3.6 yüklüydü bende 4.2.2 romunu yükledim herşey çalışıyor fakat wifi de sorun var

4. Telefon modeli ?

5. S6500 Galaxy mini 2

6. cyanogenmod mu kurdun

7. Evet

8. Forumda daha saglikli romlar var mini2 icin bende mini 2 kullaniyorum onlari dene romdandir

brsgltkn bunu beğendi.
  9. Bende kullandigim romu bu forumdan buldum hersey guzel wifi yok link atarmisiniz

10. brsgltkn bunu beğendi.
  11. Tamam bu rom benim ki. 4.2.2 buldugum en guzel rom ama dedigim sorun var mesela senin rom 4.1.2 ya onu wifi apk dosyalarini upload etsen onlari telefonuma flaslasam olur mu acaba ?

12. kardeşim sen benim yolladığım romu tekrar denermisin yada hatanı yaz buraya

brsgltkn bunu beğendi.
  13. Ben o romu yukledim onu kullaniyorum suan o rom 4.2.2

14. yanlış rommu attım acaba kardeşim sen bana aldığın hatayı yollaya bilirmisin

brsgltkn bunu beğendi.
  15. Wifiyi aciyorum sonra sifremi giriyorum kaydedildi diyo tik yok telefonda

16. arkadaşım ilk önce telefondan önceki girdiğin ağlarını sil ondan sonra tekrar tarap ve birdaha bağlanmayı denermisin

17. Onu Denedim modemin kanalini degistirdim sonra sifreleme wpa 2psk idi onu wpa yaptim olmadi

18. ozaman birde bu kodu denermisin wifi driverlerini günceller *#*#526#*#*

19. Telefon tepki vermedi
    Denedim

20. allah allah bu kodu yazıp aramaya basdın dimi çünki bu yöntemden başka bir yol kalmıyor kardeşim

Yüklüyor...
19/09/2018 - 04:13