Android 4.1'de Flash Yok!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Kuzu zaten s2 almaz bu güncellemeyi rahat rahat flash kullanırsın ics de. Hem puffin dolphin browser felan var.
Şimdi iOS açık ara öne geçti bence zaten öndeyken Android'i Flash için alan çok insan var çevremde kuzum kötü oldu bence ama dediğin gibiyse sorun yok..Ama şöyle bir sorun olur üst segment kolay kolay satamaz çünkü iOS var önünde..

larten123

larten123

Üye
bu kadar büyüteceğinizi bilseydim vermezdim linki:blink:

MasteLaa

MasteLaa

Üye

iPhoneda da sozde fals destegi yok deniyor ama puffin browserdan istediginflas videoyu izliyosun kuzu ;) androidde de puffin ile izlersiniz
Flash interneti ağırlaştırdığı için koymuyor Apple gayet akıllıca bence :)

• Beğen
Tepkiler: R.A.M
papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu konuyu bu kadar buyutmeye ne gerek var anlamadim adobe aylar once mobil platformlardan flash destegini cekecegini aciklamişti zaten.

klongs

klongs

Üye
​istemediğin zaman kapatabiliyorsun

15097

15097

Üye
Çok kötü haber bu ya ben Gs2 yi almak istememdeki en büyük isteklerden bir tanesiydi ama sanırım Gs2 ye bu güncelleme gelmeyecek o zaman sorun yok demek mi :hmmm
gelse bile yüklemezsin olur biter :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
hayır benim kızdığım şu güzel haberlere kimse itiraz etmiyor ama ne zaman androidle ilgili kötü bir haber veya olumsuz bişey yazılsa ya taşınıyor ya da altına 10 15 kişi link veriyor

fanlık yapmıyorum. Gördüğümü şikayet ederim. Sen de edersen güzel olur.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence kapatılmasın. Dünden beri burda zibil gibi android konusu açıldı hemde hiç bölümle alakası olmamasına rağmen ve hiçbiri taşınmadı. Kötü haber olunca neden kapatılıyor? Bunları da tartışalım. Wp8 tanıtılırken biz gelip burda tek konu açmadık. Haksızlığa gerek yok.
:ehe adamım...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
yazık oldu

yolcuasog

yolcuasog

Üye
Ben yukledim jelly bean isletim sistemime simdi

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Gerek yok zaten flasha puffin iş görür ayrıca zaten flash yakında tarih olacak html5 akacak :D

BehzatÇ.

BehzatÇ.

Üye
bizde 4.0 dan 4.1 e geçmeyiz :D

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Beyler destek cekti die flash silinmicekki sadece flash playere güncelleme gelmicek Jb gelmiyenler flash playeri kullanabilecek ama güncellenmicek abartilacak birşey yok :)

yolcuasog

yolcuasog

Üye
şuan siz flash ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz.benım telde 11.1 yüklü.daha üstü varmı.cunku marketten kaldırıldı da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...