Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Hakkında

 • 27 Eylül 2012
 • 8211 Okunma
 • 20 Cevap

 1. Arkadaşlar hepinize selamlar.Merak ettiğim şey,bu güncelleme geldiğinde eksikleri olacak mı ? bazı yerlerde okuduğum şeylerde flash player olmayacağını yazmışlar ve bikac eksik daha yüklemeler ile ilgili sanırım.Bu güncellemenin eksileri var mı ? tam olarak neler getirecek bize + olarak...Ayrıca dikkatimi cekti arayüz olarak hatta çoğu şey olarak,bu güncelleme turkcell in maxi plus 5 telefonuna çok benziyor.Sizinde dikkatinizi çekti mi ?
   


  Yazan: TranceBabe35
 2. Turkcell maxiplus5 in arayüzü jelly bean in arayüzüne benziyor:ehe
   
 3. Arkadaşlar nerelerdesiniz yahu.Eskiden bu forumda konu acıldığı an millet dolardı konuya.Şimdi burada herkes bilgi alıp çıkıyor sanırım.
   
 4. daha önce böyle bir konu vardı yanlış hatırlamıyosam artılarını oradan bakabilirsin. Flash player yüklü gelmeyecek ama kendi imkanlarımızla yükleyebiliriz tabii flash player ı...
   
 5. Sorma ya.önceden ne canlıydı burası:(
   
 6. 2008 yılınde felan burada cok güzel ortamlar vardı...ahhh ahhh :(
   
 7. flash player resmi olarak olmayacak, evet. onun dışında işletim sistemi müthiş bir stabiliteye kavuşuyor. ana yükseltmesi bu. onun dışında model model farklı özellikler geliyor.
   
 8. Okullar yüzünden :)
   
 9. okul değil ya forum cıvıl cıvıldı :D
   
 10. Android genel bölümü dağıldı.ondan sonra böyle oldu:(
   
 11. Herkes windows telefonlar kısmına takılıyor
   
 12. evet katılıyorum daha önce samsung tek çatı altındaydı hurraaa tüm samsung çular orda , her markaya göre herkesin bölümü kendine çok eğlenceli idi şimdi android uygulama olarak çoğu kişinin her ihtiyacını karşılıyor o yüzden şu olsaydı bu olsaydı diye heves bırakmadı ayrıca çoğu marka ve model android diye bir çatı altına geçinde ortama ayak uydurma biraz zor oluyor haliyle millet bazı şeyleri yanlış anlıyor şaka başka bir şeye dönüşüyor.
   
 13. Jelly bean, devrim gibi güncelleme olmuş. Resmi yazılım kurdum, harikulade. Sonunda istediğim tepkilere sahip bir arayüz. Mükemmel hızlı ve kullanışlı. Bildirim çubuğu epey fonksiyonel olmuş. Ram miktarı artırılmış. Daha neler neler.
   
 14. telefonun ne
   
 15. Jb resmi olarak yayınlandı mı ?
   
 16. arkadasn teli yurtdisi s3 galiba
   
 17. Odinden kurmuştur
   
 18. polonya sürümü yayınlandı s3 için ondan bahsediyor :D bu arada s3 için resmi jb ye gore cf-root çıktımı ya ?
   
 19. Polonya resmi sürümünü kullanıyorum. Her anlamda gelişmiş diyebilirim. Ekran tepki hızı ve ana ekran fps değeri hissedilir derecede artmış. Neyse bu ay içerisinde gelecek deniliyor zaten hepiniz deneme şansı bulursunuz. Bu arada soran arkadaş için söyleyeyim S3'te denedim ODIN aracılığı ile md5 dosyasını flashladım.
   
 20. Arkadaşlar ben güncelleme yaparken yedek almıyorum.Bu 4.1 güncellemesi geldiğinde komple sync ile yedekleme yapayım mı? gerek var mı? güncelleme yaptığımda hersey silinir mi ?
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/01/2019 - 05:06