ANDROID 4.0.4 Samsung Galaxy S2 Avrupa icin Yayinlandi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isonic_6638

Üye
    Konu Sahibi
ANDROID 4.0.4 Samsung Galaxy S2 Avrupa icin Yayinlandi
Arkadaslar Sammobile haberine göre Samsung Galaxy S2 icin Open Europe 4.0.4 sürümü yayinlanmistir ve indirime hazir suan
indirme Linki sammobile firmware bölümünden alintidir

Samsung Galaxy S2 GT-I9100

Haberin kaynak sayfasi

klongs

klongs

Üye
sonunda

enes122

enes122

Üye
Tr kies e ne zamn gelir

alihsan42

Üye
kies üzerinden yükseltilemiyorr odinlemi yükselecek bu androidi bi cözemedim gitti benim suan ki sürüm 2.3.6 telefonum galaxy s2 GT- I9100G 2 aydır kullanıyorum ne güncelleme var ne yükseltmesii

klongs

klongs

Üye
kies üzerinden yükseltilemiyorr odinlemi yükselecek bu androidi bi cözemedim gitti benim suan ki sürüm 2.3.6 telefonum galaxy s2 GT- I9100G 2 aydır kullanıyorum ne güncelleme var ne yükseltmesii

türkiyede resmi olarak I9100G satılmadığı için kiesten yükleyemezsin odinden I9100G romunu yüklemelisin

alihsan42

Üye
klongs arkadsım ben tr de degilim kii almanya dayım benımm kıes baska telden calıyor galıbaa odınlede yuklemek ıstemıyorum orjınal olsun dıyorum ama 2 aydır tık yok bızım telefondaa

klongs

klongs

Üye
I9100G kiese sadece hindistanda düştü

- - - Eklendi - - -

odin kullanmak zorundasın

alihsan42

Üye
cevap verdigin icin teskler klongs arkadasım pekı sence benım telefonuma surum hangısı gıder lınk verebılırmısın yanlıs yapmayayım sımdıden teskler

isonic_6638

Üye
    Konu Sahibi

kardes dikkat et bu sürüm senin telefonuna göre degil bu sadece normal SGS2 yani GT-I9100 icin sakin yükleyim deme telefonu boza bilirsin. Seninkinde sürümlerde G yazar yani GT-I9100G

alihsan42

Üye
teskler isonıc kardes ınsan korkuyor hangı surum modelı g mı s mii bu androıt cok karısık alısamadım gıttı yaww

isonic_6638

Üye
    Konu Sahibi
klongs arkadsım ben tr de degilim kii almanya dayım benımm kıes baska telden calıyor galıbaa odınlede yuklemek ıstemıyorum orjınal olsun dıyorum ama 2 aydır tık yok bızım telefondaa

Kardes senin aldin samsung i9100g markt sonradan sürüldü onun icin senin telefona 4.0.3 update yeni cikmaya basladi biraz sabret kardes cikar sounda suan icin dört ülkede yayinlandi FRANSA, MALESIYA, HINDISTAN, VIETNAM... belkide bundan sonra 4.0.4 le devam ederler...

alihsan42

Üye
işalah kardes eyvallah sagol

mokartes41

Üye
Konuyla İlgili bu videoyu inceleyebilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

ben az önce yüklemeyi yaptım sorunsuz çalışıyor

calypso16

calypso16

Üye
ben 4.1.2 yüklemiştim test sürüm 4.0.4 ü yüklesem mi yoksa gerek yok mu kararsızım

By_GeNeRouS

Üye
aradaşlar nasıl oluyor benim galaxy s2 sürümü 4.1.2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt