[Android 4.0.3] Casper Via Tablet CTA-E07-11A Rom ve Format Atma

Sponsorlu Bağlantılar

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
[Android 4.0.3] Casper Via Tablet CTA-E07-11A Rom ve Format Atma
Merhaba arkadaşlar.
Aşağıda vermiş olduğum linkten Casper'ın Via Tablet CTA-E07-11A modeline ait Android 4.0.3 Stock Rom (Fabrika çıkış ROM)'una ulaşabilirsiniz. Alttaki talimatlar ile cihazınıza rom yükleyebilir ya da hemen altında bulunan resimli anlatım ile cihazınıza format atabilirsiniz.

Maxicep.com - bLnmz

~ ~
ROM Yükleme Talimatları
  1. Cihazınızın şarjını tam olarak doldurun.
  2. İndirdiğiniz RAR dosyasını açın, içindekileri bir tarafa çıkartın.
  3. "update.zip - factory_update_param.aml - uImage - uImageRecovery" adlı dosyaları hafıza kartınıza kopyalayın.
  4. Cihazı kapalı konuma getirin.
  5. Ses kısma (-) ve Açma/Kapama tuşuna basılı tutun.
  6. Update/Rom yükleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Cihaz açılana kadar dokunmayın.
-------------------------------------------------------------------------
- Dikkat -
Cihazınıza format atmadan önce,
cihaz hafızasında ve SD kartınızda bulunan verileri yedeklemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Format veya yazılım yükleme sonrası cihazınızın içerisindeki kişisel bütün verileriniz silinecektir.
Yapacağınız işlemler sizlerin sorumluluğu altında olmak ile birlikte,
doğabilecek herhangi bir hasardan Maxicep.com sorumlu tutulamaz.
-------------------------------------------------------------------------
Eğer cihazınızın Android sürümünden memnunsanız, fakat performansı düşük ise aşağıdaki adımları uygulayarak cihazınıza format atabilirsiniz.
1. Adım
Cihaz menüsünden Ayarlar'a tıklayın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

2. Adım
Sol menüden "Yedekle ve Sıfırla"yı seçin.

3.Adım
2. adımda tıkladığınız yerden sonra açılan pencerede, sağ taraftan "Fabrika verilerine sıfırla"yı seçin.

4. Adım
Kendiniz cihazı aldıktan sonra takmış olduğunuz SD kartın içerisindeki verileride silmek istiyor iseniz "SD Kartı Sil" işaretleyin. Yok, sadece cihaz hafızasını temizleyecekseniz bu sayfada herhangi bir değişiklik yapmadan "Tableti sıfırla" butonuna basınız.

Cihazınızın format atma işlemi başlamıştır. Arkanıza yaslanın ve tabletinizin sıfırlanmasını bekleyin.

Alıntı değil, alın teridir.
Takıldığınız yerleri sormaktan çekinmeyiniz.

Ekli dosyalar

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Aldigimada pisman oldum su tableti.su verdigini casper ftpsini kac kere cihaza flashladim.ekran bi kapaniyor aciyosun dokunmatik calismiyor ekran kilidinide acamiyorsun.verdigin romda sorunlu 2 gun sonra cikmaya basliyor sorunlar.Yani hayatimda kullandigim en aptal android cihaz.

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Aldigimada pisman oldum su tableti.su verdigini casper ftpsini kac kere cihaza flashladim.ekran bi kapaniyor aciyosun dokunmatik calismiyor ekran kilidinide acamiyorsun.verdigin romda sorunlu 2 gun sonra cikmaya basliyor sorunlar.Yani hayatimda kullandigim en aptal android cihaz.
Sorun verdiğim ROM'dan ziyade Casper'da :ehe Cihazın orjinal ROM'unu paylaştım ben :)

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Cihazin orjinal romu kronik hatali diyorum.

question555

question555

Üye
benim casper
Via Tablet CTA-E07-14A tabletim var casper yazısında takılı kalıyor ve recovery moda girmiyor yardım edin. not defteri açma işlemide işe yaramıyor

cluppeer

Üye
benim casper
Via Tablet CTA-E07-14A tabletim var casper yazısında takılı kalıyor ve recovery moda girmiyor yardım edin. not defteri açma işlemide işe yaramıyor

Aynı durum bendede var hocam çözümü nedir acaba? Aynı model seri... Recovery mod açılmıyor... Daha başka hangi çeşit format atmak lazım bu teknoloji devi cihaza?

Üst Alt