Android 2.3 güncelleme Galaxy s

Sponsorlu Bağlantılar

LasTTango

LasTTango

Üye
    Konu Sahibi
Android 2.3 güncelleme Galaxy s
Merhaba,
Galaxy S i9000 kullanıyorum. Kieste 2.3 güncellemesi cıkmıs. Güncelleme yaparken beli belirsiz bir yüzde de kaliyor ve zaman aşımı uyarısı veriyor. Konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz. Tesekkürler.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
internet bağlantınla alakalı modemini bi kapatip aç yani hızlanmasını sağla sonra dene eğer yine olmazsa bana pm at sana alternatif bi şekilde anlatıyım 2.3 e güncellemeyi

AYNA

AYNA

Üye
samsung 2.3 güncellemesini geri çekti diye bir haber okumuştum ben.önce güncellemeyi verip sonra geri kaldırdıklarını okumuştum sonradan geri suındular heralde.sebebide vodafone ile ilgili bir durummuymuş ne..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
yok hala gecerli samfirmware.com da var 2.3

LasTTango

LasTTango

Üye
    Konu Sahibi
Bugun tekrar denicem olmazsa sana mesaj atarim tesekkurler

izo37

izo37

Üye
galaxy s'in jarzı nekadar gidiyo arkadaşlar normal kullanımda?

LasTTango

LasTTango

Üye
    Konu Sahibi
Kies ile 2.3 güncellemesini yapabilen bir galaxy s kullanıcısı varmıdır acep? Sürekli aynı hatayı veriyor simdiye kadar %26 nın üstüne cıkmadı güncelleme ilerlemesi. Zaman asımı uyarısından baska birsey vermiyor.

pyst34

Üye
ben odin programıyla gingerbread 2.3.3 rom u yükledim gayet güzel telefonum galaxy s i9000

LasTTango

LasTTango

Üye
    Konu Sahibi
Kies ile güncellemek istiyorum. Odin ile rom yükleme konusunda pek bir bilgim yok.

FQXT

FQXT

Üye
2.3 eklendımı kıes e bugun guncelleyeyım..kıes 1.5 kullanın sorunsuz ..2.0 sürümünde cok sorun yasamıstım 1.5 la her iş problemsız ...

LasTTango

LasTTango

Üye
    Konu Sahibi
2.3 eklendımı kıes e bugun guncelleyeyım..kıes 1.5 kullanın sorunsuz ..2.0 sürümünde cok sorun yasamıstım 1.5 la her iş problemsız ...

hayır 2.3 yüklenmedi. Bende kies te güncelleme görünce ve samsung un sitesinde de gingerbread in kullanım klavuzunu görünce 2.3 cikti sandım. bugun ofiste kies ile güncelledim ve gördüm ki cıkan güncelleme 2.2.1 froyo güncellemesi biraz daha stabil olarak calisiyormus ve artik kies e ihtiyac duymadan yazılım güncellemeye olanak sagliyormus yeni güncelleme cok fazla bir degisiklik yok. 3 tus sorununuda cözmüsler nette yazdıkları bunlar.

kadir3831

kadir3831

Üye
yaw bende bu en son çıkan üretici yazılımıdır diyor neden ben güncelleme yapamıyorum siz başaka ülkedemisinz yawwwwwwwwww yardım edin :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:off::off::off::off::off:

FQXT

FQXT

Üye
google nexus alacam sanırım oturup güncelleme beklemek bezdiriyor artık....

sefai77

sefai77

Üye
bence hiç kies ile uğraşmaya gerek yok. en garantili yol odin programı ile yüklemek. bilmiyorum yapabilir misiniz ama sitesinden android bölümünden istediğin yazılı yükleyebilirsin. ve siteleri de yardımcı olur sana. cepking türkçe bir site olduğu için işini daha da kolaylaştırır...

Mert_Gül

Mert_Gül

Üye
arkadaşlar kıesden 2.3 guncellemesi var mı dıye bakıyorum yok yazıyor guncelleme gelmedı deme ?

denizci535

denizci535

Üye
Bende 2.3.3 yuklu...

kadir3831

kadir3831

Üye
kardeş odin programı nedir ayrıntılı yazarsan bizde yapabiliriz belki programı nerden bulacaz yardımcı olun:allalla::bigstar:

denizci535

denizci535

Üye
Bende samsungapps de yukle markette sorunsuz kullaniyorum ....

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Odin programını download etmek için:

Pit ve re-partition gerektirmeyen kurulum:

1- PC'nizde Odin'i çalıştırın
2- İndirmiş olduğunuz dosyaları Odin'deki butonlardan şu şekilde yerleştirin:

PDA = PDA
PHONE = PHONE
CSC = CSC

Doğru yere doğru şeyleri koyduğunuza emin olun

3- Telefonu Download moduna alın ve bilgisayara bağlayın.
4- Odin telefonu gördüğünde sol üstte sarı zemin yanacaktır.
5- Start butonuna basın ve yükleyin.

Pit ve re-partition ile kurulum:

1- PC'nizde Odin'i çalıştırın
2- İndirmiş olduğunuz dosyaları Odin'deki butonlardan şu şekilde yerleştirin:

xxx.pit = PIT (Re-partition seçeneğinin işaretli olduğuna dikkat edin!!!)
PDA = PDA
PHONE = PHONE
CSC = CSC

3- Telefonu Download moduna alın ve bilgisayara bağlayın.
4- Odin telefonu gördüğünde sol üstte sarı zemin yanacaktır.
5- Start butonuna basın ve yükleyin.

Not: alıntıdır..

ByMaHoNi

Üye
bende cihazın herhangi bi güncellemesi görünmüyor kiesde

Üst Alt