[Andre Botelho] EmiNes v1.01(0) Symbian^3 Signed


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
EmiNes is a NES emulator for Symbian developed with Qt and Qml.

EmiNes need the NES game ROMS to work.

Yenilikler:
-Suport to Zapper( Duck Hunt and othes)
-Bug Fixes.
-Speed Increase


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, PRHACKX, Uneqqual12 ve 2 diğerleri
ghostrider_95

ghostrider_95

Üye
çok saolasın .zip olarak açın romları nes de açmıyo bu adamdan gba ve psx de çıkabilir qtye hakim programı yazandan bahsediyorum
 
artar

artar

Üye
teşekkürler
 
bafralı53

bafralı53

Üye
saol kardeş
 

yusufgiderim

Üye
harılasın ya çok teşekkür ederim uzun zamandır bunu arıyordum :)
 
black_21

black_21

Üye
çalışmadı
 

yusufgiderim

Üye
güncelleme hatası .s
 
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
çok saol daaa oyunlar içinde mi yoksa başka yerden mi bulucaz b,de ben şu adventure ısland var ya onu arıyorum 1 2 3 hepsini. ayrıca nes emülatorunun olması çok iyi çünkü teli fazla kasmaz iyi çalışır . neyse deniyelim bakalım.
 
Jan

Jan

Üye
Çalışıyor mu çalışmıyor mu ?
 

maddock

Üye
teşekkürler.
 

ametdurmaz

Üye
oyunlar hızlı çalışıyor nedense ya
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt