Telefon Tavsiyesi Andorid Telefon Önerisi ??

Sponsorlu Bağlantılar

tek_yildiz06

tek_yildiz06

Üye
    Konu Sahibi
Andorid Telefon Önerisi ??
Selamlar ben telefonu değiştirme kararı aldım . öncelikle andorid işletim sistemli tel almak istiyorum. piyasa da kore malı teller var bire bir aynı 500 600 700 tl civarında güvenip alamıyorum . yaklaşık 4 aydır araştırma yapıyorum 100'lerce inceleme izledim aralarında samsung S4 cazip gibi ama oda son günceleme ile sıkıntı oluyormuş bana önere bileceğiniz telefon var mı?

işlemci hızı iyi düzeyde sorun yaratmayacak
performansında fazla sıkıntı olmayan
dahili hafızası 16 gb ve mıkro kartla hafiza artırması olan
batarya değişmesi olanak sağlayan cihaz önerileri verirseniz sevinirim..

Son düzenleme:

Invoke

Invoke

Üye
Bütçe söylersen yardımcı olmaya çalışalım.

tek_yildiz06

tek_yildiz06

Üye
    Konu Sahibi
bütçe 1350 1400 kadar olabilir

fk555897

fk555897

Üye
LG G2 bulabilirsin sanırım bu fiyatlarda. Ben öneririm.

Invoke

Invoke

Üye
Optimus G'ye bakın.

szqn55

szqn55

Üye
s4 alsana kardeşim daha iyi

tek_yildiz06

tek_yildiz06

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
Bir de S4 ile bir sorununuz var mı ? İlk mesajı tam anlayamadım. :D Güzel cihaz, işinizi görür. Sd kart desteği de var. +bataryası da çıkıyor, tam istediğiniz özelliklere sahip. Sadece biraz pahalı oluyor sanırım.
kardeş S4 kafamda ki telefon ancak bir sürü yorum okudum yeni günlemeyle sorunlar yaratıyomuş samsuğ storda 1700 tl 16 gb si

Sorunlar çözülür bence onlara takılmayın, S4'ün eksiği 4+4 pek düzgün olmadı bataryası şişiyor bazı cihazların, bu durumda servis ücretsiz değiştiriyor bataryayı.

szqn55

szqn55

Üye
s4 ü hayal etmiştim benim bütceme göre alamıyorum zaten ama denemedim zaten kullansam sıkılırsam 3 dört ay sonra custom rom yuklerim bu hoşuma gidiyo hiç sıkılmam zaten performans bakımından iyi bi telefon s4

tek_yildiz06

tek_yildiz06

Üye
    Konu Sahibi
Bir de S4 ile bir sorununuz var mı ? İlk mesajı tam anlayamadım. :D Güzel cihaz, işinizi görür. Sd kart desteği de var. +bataryası da çıkıyor, tam istediğiniz özelliklere sahip. Sadece biraz pahalı oluyor sanırım.

Sorunlar çözülür bence onlara takılmayın, S4'ün eksiği 4+4 pek düzgün olmadı bataryası şişiyor bazı cihazların, bu durumda servis ücretsiz değiştiriyor bataryayı.
evet pahalı :D . servis aradım ücrete tabi dedi :D
s4 ü hayal etmiştim benim bütceme göre alamıyorum zaten ama denemedim zaten kullansam sıkılırsam 3 dört ay sonra custom rom yuklerim bu hoşuma gidiyo hiç sıkılmam zaten performans bakımından iyi bi telefon s4
çeşitli rom yüklemelerde ımeı sorunu oluyormuş orjınal cihazda aynı sorun u yaratıyor mu ?başka cihaz önerisi olan yok mu :bilmm

Üst Alt