Anasayfamı değiştiremiyorum!! ACİL CEVAP!!

Sponsorlu Bağlantılar

serdarmania

Üye
    Konu Sahibi
Anasayfamı değiştiremiyorum!! ACİL CEVAP!!
2 aydır bilgisayara girmiyorum okuldan dolayı. Abim , babam ve annem sürekli olarak kullandılar. Dün Google Chrome'u açtığımda netmahal diye bir site açıldı. Ayarlara girdim değişen bir şey yok. Her şey aynı. Uzantılarda da herhangi bişey yok. Neden değişmiyor olabilir?

serdarmania

Üye
    Konu Sahibi
46 kişi bakmış cevap veren yok.

LattAsdfasdf

Üye
Yukledigin herhangi bir program demistirmistir. Tarayicini silip tekrar yuklemeyi denedinmi kardesim ?

semihguney

semihguney

Üye
eklentilere de bak farklı bi uygulama varsa kaldır

mfatihdil52

mfatihdil52

Üye
chromo da sağ üstte seçeneklerde ayarlar var ordan açılış sayfasını değiştirebilirsin

sinandeveciler

Üye
merhaba arkadaslar netmahal virus yada malware degil sanirim kullandıgınız uygulamalarda eklenti olarak geliyor ve sorgu ekranlarına dikkatli bakmadığımız için oluyor, netmahal.com anasayfa uzerinde alt kisimda `Kaldir` menusunden takip ederseniz kaldirma araci icin uninstallation zaten saglanmis durumda, yesil isaretle indir butonu..

rinakalyoncu

Üye
merhaba arkadaslar netmahal virus yada malware degil sanirim kullandıgınız uygulamalarda eklenti olarak geliyor ve sorgu ekranlarına dikkatli bakmadığımız için oluyor, netmahal.com anasayfa uzerinde alt kisimda `Kaldir` menusunden takip ederseniz kaldirma araci icin uninstallation zaten saglanmis durumda, yesil isaretle indir butonu..

kullanisli bir sayfaya benziyor bugun tekrar guncellemisler yeni iceriklerle, beta versiyon oldugu icin bug sorunlari olmasi normal anasayfadan kaldirma aracinida veriyorlar, hos neden bunu kullanmadan degismeyelim o da ayri bir konu..

Ankou

Üye
masaüstündeki kısayol a sağ tık yap özelliklere gir. hedef kısmından netmahal satırını sil sorun çözülür.

denizmavusoglu

Üye
kendi sitelerindeki kaldirma aracini kullanabilirsin, kesin cozum..

serdarmania

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler sorunum çözüldü. Aslında yararlı bir site ama ben kuşkulandım açıkçası. :hmmm Çok teşekkür ederim hepinize :)) :ehe

- - - Eklendi - - -

http://www.netmahal.com/uninstall.htm Burada da gösteriyor nasıl kaldırabileceğimizi. :)

Üst Alt