Anahtarı bulup kapıyı açabilene aşk olsun

Sponsorlu Bağlantılar

neoki

neoki

Üye
oynamıyom yaw ben oyun bozanlık yapıyom :( olmuyo çok şey buldum ama yine olmuyo... oynayan arkadaşlara çoookkk büyük bir ipucu bol bol tıklayın heryere bolbol

neoki

neoki

Üye
çoookkkk zevkli ama bir okadarda sinir bozucu!!!

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by neoki@May 24 2005, 11:49 PM
oynamıyom yaw ben oyun bozanlık yapıyom :( olmuyo çok şey buldum ama yine olmuyo... oynayan arkadaşlara çoookkk büyük bir ipucu bol bol tıklayın heryere bolbol
[post=63404]Quoted post[/post]​
:haha: :haha: :haha:
ip ucu sana perde deyip geçme içindeki zenginliği yeme ... ;;)

neoki

neoki

Üye
sinirden kapadım şimdi bundan önce bulduklarımı bile bulamıyorum yaw!!! :(

neoki

neoki

Üye
hay perdeyide her tarafına tıkladım yaw sen bana yine pmlermisin :help: :'( :'( :'( :oke2: :vur:

muraoyak

Üye
ya bu çok zor ya :'(

neoki

neoki

Üye
kimyeger nolur şu 2. bölümün çözümünü pmle perdede hiçbişey bulamıyorum... (bende kötü alıştım ama)

tt82

Üye
Arkadaşlar 911 bile aradım meşgul çalıyo.Bende Dışbankı aradım ne de olsa bedava :P :P :P

neoki

neoki

Üye
noldu 2'nin çözümünü veren yokmu?

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra belki hala 1. Bölümü geçemeyen vardır. O yüzden artık 1. Bölümün cevabını verme vakti geldi sanırım ...
İşte 1. Bölümün cevabı KimyageR'den ...
Çekmecede kalemi alıyorsun çerçevenin ilk önce sağ tarafına sonra sol tarafına sonra aşşağı sına vuruyorsun ve parayı alıyorsun koltuğun minderine tıklayıp kağıtı alıyorsun sonra borunun yanındaki düğmeye tıklıyorsun küçük sarı bir kutu geliyor onuda alıyorsun sağ taraftan kağıtı seçtikten sonra kaleme tıklayıp ardından kağıta help me yazısı bitene kadar tıklıyorsun sonra küçük kutuya tıklayıp içne koyuyorsun onuda boruya koyup düğmeye basıyorsun gelen kutudan kağıtı çıkarıyorsun gidip telefondan 4357*63 arıyorsun okey yanıtını alınca gidip küçük kutunun içene parayı koyuyorsun ve yolluyorsun kutu geri dönünce içinde anahtar oluyor anahtarlada kapıyı açıyorsun basit bir bölüm...

2. Bölüm cevabı sonra, biraz daha uğraşın ... ;;)

KaKa

Üye
Originally posted by neoki@May 24 2005, 11:42 PM
eveeetttt az kaldı herhalde metal stick diye birşey daha buldum oda uydu herhalde birtane daha yüzük bulmam gerekiyo herkese kolay gelsin...
[post=63397]Quoted post[/post]​

yaw ben metal stick i bulamdim.. nereden buldun yaw??
:D

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by KaKa+May 25 2005, 10:00 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(KaKa &#064; May 25 2005, 10:00 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-neoki@May 24 2005, 11:42 PM
eveeetttt az kaldı herhalde metal stick diye birşey daha buldum oda uydu herhalde birtane daha yüzük bulmam gerekiyo herkese kolay gelsin...
[post=63397]Quoted post[/post]​

yaw ben metal stick i bulamdim.. nereden buldun yaw??
:D
[post=64199]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
metal için ip ucu: yastık deyip geçme altındaki metali eritme ... ;;)

hyucek

hyucek

Üye
3. oyunda olünün ayaklarındaki kilidi cozemedim. bisikleti aldığı tarihi denedim olmadı. çanağa vuruyorum ruhu yakınlarda hissediyorum. ama kututsuna koyamıyorum tütsüde yanıo bu arada şimdi ne yapmak gerekio

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by hyucek@May 26 2005, 07:53 PM
3. oyunda olünün ayaklarındaki kilidi cozemedim. bisikleti aldığı tarihi denedim olmadı. çanağa vuruyorum ruhu yakınlarda hissediyorum. ama kututsuna koyamıyorum tütsüde yanıo bu arada şimdi ne yapmak gerekio
[post=64743]Quoted post[/post]​
Cevabını daha sonra söyleyeceğim. ;;)

ibrahimcay1

Üye
2 yi sole hiç bisi kalmad1 ac1lm1o heryer1 d1d1k d1d1k arad1m yok ltfn kmyager....

ibrahimcay1

Üye
o bos duvarda bisi var ama......

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by ibrahimcay1@May 26 2005, 09:23 PM
o bos duvarda bisi var ama......
[post=64813]Quoted post[/post]​
ip ucu sana: duvardaki gizli geçiti dansla çöz ... :hoho:

ibrahimcay1

Üye
kimyager kasa sifresi ne? :)

ibrahimcay1

Üye
hocam hayat1mda ilk defa böle oluo delircem yaww.......

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yaw 2. Bölmün şifrewsini yazsın biri...

Kafayı yemek üzereyim.. :vur:

Beni kaybedebilirsiniz..

Üst Alt