Uygulama Anabant Sorunu?

hacking53

Üye
    Konu Sahibi
--Selam Abilerim, Ablalarım ve Kardeşlerim :)
---Benim sorunum telefonuma rom veya stock rom atınca telefonumun versiyon bilgilerinden bakınca cp veya csc yazan kısmın xxx olması ben bunu stock romda rootlayıp Mifileexpoler ile telefonun sistemine girip internetten indirdiğim modems klasörü ile değiştirince düzeliyor telefonumda bir sorun kalmıyor ama rom atınca bu işlemi gerçekleştirince olmuyor :/
----Eskiden ben rom veya stock rom atarken hiç böyle bir sorunum yoktu neden artık telefonum stock rom yada rom atınca modems klasörünü siliyor telefonumu nasıl eski o hatasız haline çevirip rom yada stock rom atınca modms klasörünü silmesin :)
Not:Telefonumda farklı imei var
YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt