[Ana Konu] FIFA 13

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karanlık-lord

karanlık-lord

Üye
oyun cıktı bıle forumlara tam surumu gelele 3- gun oluyo

cukuleaks

Üye
Fifanın videolarına bakarsak skiller , top kontrolleri vesaire bu sene harbi güzel yapmışlar. Ama pesdede adamlardan sıyrılma,çekilen şutların kontrolü çok güzel. Şimdi pes yükledim 0 kasma. 4gb ram var 512 mb ddr3 ekran kartı var. pes grafikte hiç kasmıyor ama fifa 2012 low grafikte anca kurtarıyor. En kötüsüde fifanın en yüksek grafiği ile pesin en yüksek grafiğinin aynı olması. sizce bu büyük bir sorun değilmi ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Fifanın videolarına bakarsak skiller , top kontrolleri vesaire bu sene harbi güzel yapmışlar. Ama pesdede adamlardan sıyrılma,çekilen şutların kontrolü çok güzel. Şimdi pes yükledim 0 kasma. 4gb ram var 512 mb ddr3 ekran kartı var. pes grafikte hiç kasmıyor ama fifa 2012 low grafikte anca kurtarıyor. En kötüsüde fifanın en yüksek grafiği ile pesin en yüksek grafiğinin aynı olması. sizce bu büyük bir sorun değilmi ?

Gerçekten her iki oyunun en yüksek grafiklerde kaliteleri aynı mı? Çok büyük bir eksiklik kasan FIFA için.

cukuleaks

Üye

Gerçekten her iki oyunun en yüksek grafiklerde kaliteleri aynı mı? Çok büyük bir eksiklik kasan FIFA için.
Pesin en yükseği ile fifanın en yükseği aynı fakat pes en yüksek grafikte 0 kasma ama fifa en lowda anca kurtarıyor. Biraz yükseltsem kasıyor.

Bu arada pese ettiğin hakareti anlamadım değil abi sende varya :D

- - - Eklendi - - -

Abi intikam ne ya öyle ne intikamı ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Pesin en yükseği ile fifanın en yükseği aynı fakat pes en yüksek grafikte 0 kasma ama fifa en lowda anca kurtarıyor. Biraz yükseltsem kasıyor.

Bu arada pese ettiğin hakareti anlamadım değil abi sende varya :D

- - - Eklendi - - -

Abi intikam ne ya öyle ne intikamı ?

PES'e hakaret etmedim. Fifa'nın kasması onun için büyük eksiklik demek istedim :ehe

İntikam, müslümanlara kin dolanlar için.

technoshark

technoshark

Üye
Açıkcası uzun zamandan beri FIFA oynamıyorum, nedeni ise PES'e okadar alışmış olmam.. Her türlü ezer geçer diye düşünüyorum.. En son oynadığım FIFA oyunları FIFA 98,FIFA 99 , FIFA 2000 başkada oynamadım.. Sonrasında internet almış bulundum evime, internette takıldım ve sonrasında PES 5' ile başladı serüvenim ve halen devam ediyorum vazgeçeceğimi sanmıyorum.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
tam surum dıyorum fulll.. neyın kafasını yasıyon

Özelden at bakayım linki.

- - - Eklendi - - -

Açıkcası uzun zamandan beri FIFA oynamıyorum, nedeni ise PES'e okadar alışmış olmam.. Her türlü ezer geçer diye düşünüyorum.. En son oynadığım FIFA oyunları FIFA 98,FIFA 99 , FIFA 2000 başkada oynamadım.. Sonrasında internet almış bulundum evime, internette takıldım ve sonrasında PES 5' ile başladı serüvenim ve halen devam ediyorum vazgeçeceğimi sanmıyorum.

Aynı şey bende de oluyor. PES'in kontrollerine çok alıştım artık :) FIFA ağır geliyor sanki istediğimi yapamıyormuşum gibi hissediyorum :)

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Yıl 2013 ve pes hâla 1 gb ram ile, 128 mb ekran kartı ile kasmadan oynanabiliyor. Grafik optimizasyonu harika. Fifa ise 9800gt lere çıktı, ama pes ile arasında grafik olarak farkta yok çünkü optimizasyon sorunu var. Black ops(Fifa) ve ModernWarfare(Pes) oyunları gibi.

• Beğen
Tepkiler: India ve HacKLess
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yıl 2013 ve pes hâla 1 gb ram ile, 128 mb ekran kartı ile kasmadan oynanabiliyor. Grafik optimizasyonu harika. Fifa ise 9800gt lere çıktı, ama pes ile arasında grafik olarak farkta yok çünkü optimizasyon sorunu var. Black ops(Fifa) ve ModernWarfare(Pes) oyunları gibi.

:alkis Doğru söylediğin için alnından öpmek istiyorum. Bir oyun kastıktan sonra istediği kadar özellik eklesinler boş :)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
Söylemek isteyipte söyleyemediklerimi söylemişsin elinden öpüyorum abi :D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
bakalım hangi pc'im kasmayacak
Exper Dell
İntel Core i3 3.20ghz İntel Core i5(Laptop) 2.5ghz Turbo Boost 3.1ghz
Atı Radeon HD4700 Nvdia GeForce GT575M
4GB Ram 6GB Ram
Not: Fifa 12 Exper Pc'imde kasmıyordu.
Şunuda ekliyorum Pes'i PS de Fifa'yı PC'de oynarım Pc'de Pes oynamışlığım çok nadirdir. Kendi pc'me hiç yüklemedim :)

lolaman

lolaman

Üye
Benim pcde 630m var i5 işlemci fifa 12 kasmıyor en yüksek ayarlarında peste kasmıyor aslında ama aralarında fark yok pes çok hızlı bence ama fifada sadece koşmak olmuyo pas atmak lazım hızlıca gitmek için uzaktan gol atamıyorum fifada bu benim yeteneksizliğin kaleciyle 1e1 kalıyorum ondada atamıyorum buda benim yeteneksizliğim bildiğiniz taktik varsa söyleyin peste kaleci karşımdayken rainbow flick yapıyodum geçiyodum süper oluyodu ama fifada top sektirme olayı güzel antremanda azmı rövaşata atmayı denedim sektirerek :D Birde alakasız olacak ama ARMA II DayZ modunu bilen varmı indircemde değermi Bölüm sonu canavarında reklama girmez inşallah adamlar oynuyodu süper eğlenceli :D bizde indirsek bu oyunu hep beraber forumca oynasak falan nasıl olur araba yarışı demeyin orjinal alamam patron abey sende kasıyosa nedendir biliyonmu bence birdaha yükle oyunu komple silip ben Test Drive Unlimited 2 yükledim arada kasıyodu araba viraj dışına atıyodu birden sildim bu sorun yüzünden sonra birdaha yükledim şimdi kasmıyor hiç sende bi dene bence belki cr*ck dendir ama

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Benim pcde 630m var i5 işlemci fifa 12 kasmıyor en yüksek ayarlarında peste kasmıyor aslında ama aralarında fark yok pes çok hızlı bence ama fifada sadece koşmak olmuyo pas atmak lazım hızlıca gitmek için uzaktan gol atamıyorum fifada bu benim yeteneksizliğin kaleciyle 1e1 kalıyorum ondada atamıyorum buda benim yeteneksizliğim bildiğiniz taktik varsa söyleyin peste kaleci karşımdayken rainbow flick yapıyodum geçiyodum süper oluyodu ama fifada top sektirme olayı güzel antremanda azmı rövaşata atmayı denedim sektirerek :D Birde alakasız olacak ama ARMA II DayZ modunu bilen varmı indircemde değermi Bölüm sonu canavarında reklama girmez inşallah adamlar oynuyodu süper eğlenceli :D bizde indirsek bu oyunu hep beraber forumca oynasak falan nasıl olur araba yarışı demeyin orjinal alamam patron abey sende kasıyosa nedendir biliyonmu bence birdaha yükle oyunu komple silip ben Test Drive Unlimited 2 yükledim arada kasıyodu araba viraj dışına atıyodu birden sildim bu sorun yüzünden sonra birdaha yükledim şimdi kasmıyor hiç sende bi dene bence belki cr*ck dendir ama

:good:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
öyleyse oyun firmaları bize bahmiyy aslında arma 2 dayz modu var netten torrent olarak yükleniyor ve online oluyor yüklemeye değermi sizce oynarız beraber :D

Eskiden ne güzel hemen her oyunda LAN vardı. İki bilgisayarda rahatlıkla multiplayer oynanabiliyordu. Ancak artık yeni oyunlar sadece internet üzerinden multiplayer destekliyor :(

Mert

Mert

Üye
Reloaded sürümü çıksa da bi doya doya test etsek :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt