Amerika'ya gitmek

Sponsorlu Bağlantılar

zombaka

zombaka

Üye
kim o Buster Good diye internete baktım 200 den fazla değişik filminde oynamış helal olsun

• Beğen
Tepkiler: время

время

время

Üye

Senin oraya gdip yerlesmen cok daha kolay. Ama cok parasi olmayan, elinde populer bir meslegi olmayan birisi kolay kolay gidemez Amerika'ya. Bu yuzden arkadasa hayal aleminde yasama dedim iste. Eger kolay olsaydi yerlesmek onune gelen Amerika'ya giderdi.

Orası da öyle. Ama herşeyi başı hayaldir. Hayal etmek %50 başarmak demektir.
İşte sorun orda bilmiyorsa yanlışlıkla yanaşır felan :D

hahaha yok kardeşim zaten adam evde durmuyor sabah akşam bi yerlede ya sporda ya işte. :D :D Çok rahat ya adam ben olsam dışarı çıkamazdım hahaha

- - - Eklendi - - -

kim o Buster Good diye internete baktım 200 den fazla değişik filminde oynamış helal olsun

Çok ayrıntıya girmeseydik kardeş ramazandan sonra bakarsın daha sonra ayrıntılı. :D :D :D Bilmeyenler için küçük bi ayrıntı vermek isterim. :D :D

время

время

Üye
Resmen duygulandım mesajları okuyunca. Evet arkadaşlar Amerikaya tamamen yerleşemezsem de yer yaz gidiyorum. Hatta cuma biletimi aldım. çarşamba nasipse yoldayım. Amcam emekli oldu. Buster Goodla karşılaşırsam resim çekilecem selfie atarım buraya. :D :D :D Konuyu hortlatmış gibi oldum ama ne yapayım şimdi gördüm mesajlarımı. :D yazmak istedim. :D diğer arkadaş gitti mi acaba. :D :D :D onuda merak ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve The Pancar
The Pancar

The Pancar

Üye
Resmen duygulandım mesajları okuyunca. Evet arkadaşlar Amerikaya tamamen yerleşemezsem de yer yaz gidiyorum. Hatta cuma biletimi aldım. çarşamba nasipse yoldayım. Amcam emekli oldu. Buster Goodla karşılaşırsam resim çekilecem selfie atarım buraya. :D :D :D Konuyu hortlatmış gibi oldum ama ne yapayım şimdi gördüm mesajlarımı. :D yazmak istedim. :D diğer arkadaş gitti mi acaba. :D :D :D onuda merak ediyorum.
Düzenli olarak amerikaya gidiyorsun peki teknoloji ürünlerini ordan mı almayı tercih ediyorsun ?

• Beğen
Tepkiler: New Life
New Life

New Life

Üye
Amerikada neredesin bende amerikadayım buluşalım mı hatta buster goodun evine gideriz vlog çekeriz hahhaha

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben olsam gitmem. Çok farklı bir memleket.

Üst Alt