Amerikada işe alınmadan önce sorulan sorular 1

• 26 Nisan 2011
  • 2713 Okunma
  • 37 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
    • Bir tartı aletinde iki kutu ayrı ayrı tartılıyor. İlk kutu 5kg, ikinci kutu da 6kg geliyor. İki kutu beraber tartıldığında ise ibre, 12kg’ı gösteriyor. Yanlış tartıldığı belli olan kutuların gerçek ağırlıkları nedir?
    • Üç kedi, üç fareyi üç dakikada yakalarsa dokuz kedi, dokuz fareyi kaç dakikada yakalar?
    • Bir çocuk, 7 elmanın ikisi hariç hepsini yerse, kaç elma kalır?

Cevapları 20 mesajtan sonra vericem:ehe

Yazan: Tuncay.erol
  1. 1. Soruyu Anlamadım Neyse 2. 3 Dakka :d: 3. 2 Elma :kop::kop:

2. 1. soru kadar saçma bir soru varmı acaba dur bi düşünelim 12 kilo ayrı ayrı olursa 6+6 eder ama orada yanlış diyor 5+6=11 ????? 11 !!!!!! 11 !!!! halla halla anlamadım ki ne diyor burada araştırdım ama ilki 6 ikincisi 7 kilo diyor :hmmm illa ilkinden fazlamı olması gerekiyor bir denklem kuramadım ben açıklamasıda yok direk cevap vermişler ama cevaba nasıl ulaşmışlar yok direk herkes birbirinden kopyalamış doğru olduğu bile şüpheli :hmmm

3. 1 merak ettim :D
    2 gene 3 dk
    3 2 elma :D

4. 1'in cevabı var ama nasıl çıkmış ya da bulunmuş belli değil :ehe

Tuncay.erol bunu beğendi.
  5. Kardeşim anlamıyorsan benım sorunum mu senın beyınde sorun var :ehe:ehe:ehe buraya cevapları yazcam zaman bekle :D

6. cevap belli ilki 6 ikincisi 7 kilo diyor zaten diğer sitelerde ama nasıl bu sonuca varılmış bir açıklama yok :)

7. 20 mesajda yollucam :D cevapları :D

8. 1. soruyu açıklamalı isterim :D

9. Tüm detaylarıyla hemde :D

10. tamam :eller:

11. :ehe:ehe:ehe

12. akllıca olduklarınımı zannediyolar bu soruların çok aptalca..

13. :hmmm

14. 1. soruda diyorki yanlış ölçüldükleri belli ozaman doğrusu nedir ikiside 6 kg bitti gitti :D

15. basit sorular yaptım hepsini:pro:

16. eller! 2 ve 3 ü geç.

ilk soru düşündürücü :hmmm

de amaç ne zeka testimi yapıyolarmış.
    belirli iq ya mı sahip olmak gerekiyor mülakatında bu sorunun sorulduğu işe girmek için onu merak ettim :allalla:

17. ilk soru saçma geldi:allalla:

18. ilk soruyu buldum tartı bir kilo eksik gösterio

19. :hmmm:hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 01:16