AMD HD 7670M ve i5 3210M performans sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
AMD HD 7670M ve i5 3210M performans sorunu
Merhaba.
Benim bir sorunum var, sebebini çözemedim. Oyunlarda tam ekran yaptığımda pencere moduna oranla FPS düşüyor.
Örneğin GTA 5 oynarken tam ekranda FPS 25'lere düşüyor ama aynı ayar ve çözünürlükte pencere moduna alınca FPS 35+ oluyor. Bilgisayarım HP Pavilion G6, Windows 10 64 bit-8, GB 1600 MHz RAM, i5 3210M, HD 7670M 1 GB. Aynı sorunu FIFA'da da yaşıyorum.
NOT: Oyun orijinal (Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tam Ekran Derken Pixsele Pixselmi? Yani Ekranın HD İse Oyunun Çözünürlüğüdemi HD? Yada PC 720p Ekran Çözünürlüğü Vardır Sen Oyunu Açınca Oyun 1080pde Açılıyordur O Yüzden Düşüyordur. Umarım Anlatabildim

• Beğen
Tepkiler: mhmmd28

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
demek istediğini anladım ama öyle değil dizüstü bilgisayar 1366x768 oyunu 720p çözünürlüğe ve en düşük ayarlara alıyorum ve full screen yaptığımda fps düşüyor ama pencere moduna alınca aynı ayarlarda anında 35 hatta 40 oluyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
çözünürlük ayarlarını kontrol et eğer bir değişme yoksa çözünürlükte driverlerini yeniden kurmayı dene

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
sorunu şimdi bi programa denk geldim çözdüm pencere modunu tam ekran yapıyor fpsyide düşürmeden o kadar araştırdım şimdi denk geldi program Fullscreenizer cevaplarınız için çok teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
sorunu şimdi bi programa denk geldim çözdüm pencere modunu tam ekran yapıyor fpsyide düşürmeden o kadar araştırdım şimdi denk geldi program Fullscreenizer cevaplarınız için çok teşekkürler :)
İyi Bakalım:bilmm Hayırlı Olsun :anlas: