AMD Ekran Kartı Driverını Nasıl Bulurum?[ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
AMD Ekran Kartı Driverını Nasıl Bulurum?[ÇÖZÜLDÜ]
Arkadaşlar ekran kartı driverini formattan sonra driver booster kullanarak yükledim sonra kendi autodetect programıyla da aratayım dedim o da yükledi bir driver ama şimdi o autodetect programını her açtığımda driver yüklemek istiyor bunun güncelini ben elle nasıl bulurum anlamadım bu programın kafasını
bu sayfadan heralde de orda neleri seçeceğimi bilmiyorum ona yardımcı olursanız ...

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ekran kartı turunuze göre ve, İşletim Sistemine göre seçim yapıp kuracaksınız. Her şey açık ve net olarak Listelenmiştir.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Driver bosster ve diğer autodetect zımbırtı driver yazılımı sistemden kaldırın. Windows update ile çakışır.
Bu makaledeki gibi sürücü güncellemesini durdurabilirsiniz...
Windows 10 - Windows 10’da Otomatik Sürücü Yüklemeyi Devre Dışı Bırakma nasıl Yapılır ?
Sürücüyü tamamen sistemden kaldırın...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekran kartınızın sürücüsünü bu şekilde indirebilirsiniz
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Eğer kimliğini bulamadığınız sürücüler varsa bu şeklide yükleyebilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643 ve TheNightMare.
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tam indirirken siz yazmışsınız bulmuştum ama ilgilendiğiniz için Allah razı olsun
bilgisayar win 7 yine de otomatik sürücü güncelleme kapatma işlemini yapmam gerekir mi ?

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
bilgisayar win 7 yine de otomatik sürücü güncelleme kapatma işlemini yapmam gerekir mi ?
Kapatmamanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Ancak, Windows Update'nin Suruculerinizi bulamadığı zamanlarda, Driver Booster gibi uygulamalar yerine, Manuel olarak, Suruculerinizi güncellemek çok daha iyi olacaktır. [Driver Booster gibi, 3. Parti Uygulamalar, Sisteminizi kirletmekten başka bir işe yaramıyor.]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve Silinen Üye 2526643
PALA.

PALA.

Üye
Genelde ekran kartı sürücüleri ayda yılda bir güncellenir. Onun dışındaki donanımları format sonrası bir defa güncelle yeter.
Sürücü güncelleme yazılımlarını kullanmanızı önermiyorum. Kullancaksanızda 1 defa taratın sürürücüyü yükleyin ve kaldırın.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
Buğra

Buğra

Admin
Sorun çözüldüğüne göre konu :locked:
Konu driver konusu olduğu için yazılım bölümünde kalabilir. :oke:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt