Amcasının oğlunun boğazını kesti!

• 14 Kasım 2010
  • 556 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Denizli’nin Çivril İlçesi’nde çiftçi 38 yaşındaki Yücel Yavuz, boğazı kesilerek öldürüldü

< Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yavuz&#8217;un, katil zanlısının amcasının oğlu S.Y. olduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü&#8217;ne götürülen S.Y.&#8217;nin alınan ilk ifadesinde, &#8220;Amcamın oğlu Yücel Yavuz ile birlikte Işıklı Beldesi&#8217;nde bir gazinoya eğlenmeye gitmiştik. Gazinoya girdiğimizde, orada tanıştığımız ve masamızda oturan kadın, bir süre sonra yanımızdan kalkıp karşı masada oturan C.A.&#8217;nın yanına oturdu. Amcamın oğlu buna sinirlenince avukat olduğunu öğrendiğimiz C.A.&#8217;yı gazino çıkışı Çivril ilçesine bırakmak için otomobile davet etti. Yolda giderken arka koltukta oturan C.A.&#8217;ya saldıran Yücel Yavuz, avukatı dövmeye başladı. Daha sonra kavganın büyümesi sonucu avukat C.A.&#8217;yı öldürmeye çalışan amcamın oğlu Yücel Yavuz&#8217;a karşı çıkıp onu engellemeye çalıştığım için bana da saldırdı. Bu arada Yücel Yavuz&#8217;un bana da bıçak çekmesi üzerine kavga sırasında bira şişesinin parçasıyla boğazını kestim&#8221; dediği öğrenildi

Yazan: PhyscoDevil
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 23:05