amatör çizimlerimden birkaçı :(

Sponsorlu Bağlantılar

Onur Saka

Onur Saka

Üye
:hmmmEvet Haklısın :ehe

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
muhteşem şeyler :oke:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
çok güzeller ebuş devamını bekleriz :)

aLone

aLone

Üye
sen bunlara çirkin diyosan çok güzel çizmişin güzel bi yeteneğin var

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Ebru Grş Bigün Benide Ciz :D

ebuş...

ebuş...

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm becerememki ...kursa gidip işi bi kapiyim hepinizi çizerim :ehe

Aziz™

Aziz™

Üye
öncelikle belirtmek istiyorumki çizimlerin hiçte fena değil sen sadece bir usta elinden geçmelisinki daha biçilip budanması gereken bir çalılık gibisin deyim yerindeyse:)bende resim çiziyorum ve çizimlerimi bizim lisedeki resim hocası sergiye koydu hatta kardeşimin karakalem çalışmasını yapmıştım yanınada resmini yaptığım vesikalık resmini koymuştum ama sabah gittiğimde resmini çalmışlar:kop:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:hmmm becerememki ...kursa gidip işi bi kapiyim hepinizi çizerim :ehe

beni çizme :kop:

Aziz™;2258186' Alıntı:
öncelikle belirtmek istiyorumki çizimlerin hiçte fena değil sen sadece bir usta elinden geçmelisinki daha biçilip budanması gereken bir çalılık gibisin deyim yerindeyse:)bende resim çiziyorum ve çizimlerimi bizim lisedeki resim hocası sergiye koydu hatta kardeşimin karakalem çalışmasını yapmıştım yanınada resmini yaptığım vesikalık resmini koymuştum ama sabah gittiğimde resmini çalmışlar:kop:

yazık olmuş emeklerine:(

Aziz™

Aziz™

Üye
sağlık olsun ne yapalım gerçi kardeşim yakışıklı biridir bana çekmiş:naughty:kızlar çalmıştır:d:

Unstable01

Unstable01

Üye
ellerine saglık çok güzel ...;)

ebuş...

ebuş...

Üye
    Konu Sahibi
Aziz™;2258186' Alıntı:

tamaaaam işte hocamı buldum :ehe

Aziz™

Aziz™

Üye
:islikbir ara çizdiğim resimleri ekleyeyim gör:naughty:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Ebru Kardeşim , Tek Kelimeyle Mükemmel .. Tamamen Allah Vergisi Bir Yetenek . Helal Olsun :oke:

:alkis :alkis :alkis

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ellerine sağlık :oke:

eyup007

eyup007

Üye
Çok güzel :)

Yalnız kömür füzeni bazı yerlerde biraz daha baskın kullanman gerek diye düşünüyorum fakat genele bakınca güzel çizimler + temzi çalışılmış..

Devamınıda bekleriz :)

ebuş...

ebuş...

Üye
    Konu Sahibi
Aziz™;2279100' Alıntı:
:islikbir ara çizdiğim resimleri ekleyeyim gör:naughty:

4444 gözle bekliyo olucam :naughty: :evet:

--------------- Ekleme ---------------

Ebru Kardeşim , Tek Kelimeyle Mükemmel .. Tamamen Allah Vergisi Bir Yetenek . Helal Olsun :oke:

:alkis :alkis :alkis

çok çok çok teşekkür ederim :op:

--------------- Ekleme ---------------

Çok güzel :)

Yalnız kömür füzeni bazı yerlerde biraz daha baskın kullanman gerek diye düşünüyorum fakat genele bakınca güzel çizimler + temzi çalışılmış..

Devamınıda bekleriz :)

belliki sende anlıyosun bu işlerden :naughty: ama kömür füze mi ney onu hiç duymadım :) ama anladığım kadarıyla koyu renk yani gölgelerin en koyusu :D ??

Aziz™

Aziz™

Üye
kömür füzesi dediği resimleri çizdiğin kalem anlamına geliyor:)
resimle aram çok iyidir.o yüzden her zaman gölgeleri fazlaca koyulaştırmak acemilikten başka birşey değildir.bunu ancak resim çizenin o anki durumunda yapması gerekir.mesela benim resimlerimde gölgelendirme o kadarda koyu değildirki zaten aşırı koyu olursa artık ona gölge diyemezsin tamamen karanlık birşey ortaya çıkar:)

ebuş...

ebuş...

Üye
    Konu Sahibi
Aziz™;2282321' Alıntı:
kömür füzesi dediği resimleri çizdiğin kalem anlamına geliyor:)
resimle aram çok iyidir.o yüzden her zaman gölgeleri fazlaca koyulaştırmak acemilikten başka birşey değildir.bunu ancak resim çizenin o anki durumunda yapması gerekir.mesela benim resimlerimde gölgelendirme o kadarda koyu değildirki zaten aşırı koyu olursa artık ona gölge diyemezsin tamamen karanlık birşey ortaya çıkar:)

:D hepsini bildiğin uçlu kalemle çizdim :D 1 adet uçlu kalem 1 adet silgi birde kağıt malz. bundan ibaret insallah bi hocam olucak resim içinde ayrı kalemmler kağıtlar özel silgiler havalarda uçuşucak :d: daha özenli çalışmalar çıkıcak diye hayal ediyorum şimdilik ve inşaallah hayal ettiklerimi yaşamakla meşgul olucam ... bu arada sende bayaa bilgilisin bu konularda :naughty: hiç kursa filan gittinmi bakiyim :D

Üst Alt