Amarok 2.0: Medya Oynatıcının İlk Alfası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi


Açık kaynak kodlu oynatıcı Amarok 2.0'ın ilk alfa sürümü geliştiriciler tarafından yayınlandı...

Ücretsiz Amarok medya oynatıcısının geliştiricileri Amarok 2.0'ın ilk alfa sürümünü yayımladı. Tester'lar Melina ile ilk yeni fonksiyonlara göz atabilir ve bug-araması yapabilirler.

Güncel Amarok 1.4.x sürümleri ile karşılaştırıldığında 2. sürümü KDE 4 ile plazma-masaüstünü kullanıyor. Merkezi içerik görünümü, istenilen widget'leri (plasmoids) görüntülüyor ve Coverflow ile veya çeşitli ekstra bilgilerle albüm araması yapabiliyor. Sürükle-Bırak ile içerik görünümünde de öğeler ile ilgili bilgiler sürüklenebiliyor ki, bu da oynatıcıyı farklı bir şekilde kullanmayı mümkün kılıyor. Buna ek olarak geliştiriciler oynatma listelerini komple yeniden elden geçirdi ve toplamda birçok bilgi için ekstra alan sunuluyor.

Amarok'un nihai sürümü KDE 4.2 ile KDE 4.1 arasında bitmiş olacak. KDE 4.1 için verilen çıkış tarihi şu anda 29 Temmuz 2008. Ücretsiz işletim sisteminin yanında Windows ve Mac OS kullanıcıları da Amarok'tan faydalanabilecek.

Download:
 


red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
teşekürler
 
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Eywallah :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt