aman tırnak keserken dikkat edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
    Konu Sahibi
aman tırnak keserken dikkat edin
bir senedir sol ayağımın baş parmağında tırnak batması var bugün koli taşırken ayağıma düşürdüm canım çıktı sinirlendim dedim buraya kadar gittim cerraha önce parmağa 4 ayrı yerden uyuşturucu iğne yaptı sonra tırnağı özel kerpetenle çevire çevire kopardı sonrada parmağın yan taraflarını özel bi aletle yaktı cızbızımı yaptı benim bunlar olurken hiç acımadı ama bide eve geldimki hayatımda böyle acı çekmedim ağlatıyor resmen diş ağrısı bile böyle değildi "aşk acısı nasıldır bilmiyorum :)" yaklaşık 3 saat geçti hala yanıyor yani aman dikkat bana geldi kimseye gelmesin

jackalmami

jackalmami

Üye
sağolasın bizi düşündüğün için kardeşim :tşk:

KayraBey

KayraBey

Üye
Geçmiş olsun

CABBAR

CABBAR

Üye
Geçmiş olsun Allah dert verip derman aratmasın

FeC!

FeC!

Üye
Gecmis olsun kardes bende de var o dertten. Bir ara iltihap yapmaya basladı. Ama artık duz kesiyorum sorunum yok Allah a sukur.

semihguney

semihguney

Üye
evet çok kötü oluyo insanın başına gelmezse bilemez dikattli olmak lazım :dry:

burakkk97

Üye
ya benimde iki ayağımda da var ama düzelmeye başladı Allaha şükür

ByKatre

ByKatre

Üye
Geçmiş olsun kardeş

tempestshine

tempestshine

Üye
geçmiş olsun.kötü olmuş

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
    Konu Sahibi
ya benimde iki ayağımda da var ama düzelmeye başladı Allaha şükür

yok bende 1 senedir bekliyordum ama düzelmedi sonunda çektirdim ama yeniden tekrarlayabilir diyolar çektirmek çözüm değilmiş
farklı yöntemleri varmış ama doktor böyle yaptı tedirginim şimdi hergün pomad krem sürüp pansuman yapıyorum bakalım ne olacak

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
geçmiş Olsun acını anlayabiliyorum Bende 1.5-2 sene çektin vurmak batmasını berbat bişey gerçekten.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Rakı ve tuzu batan yerin üstüne sürünce,iltihap varsa kurutuyor ama gece boyunca öyle kalıcak yakıyor çok sürerseniz:)
Ben de maç oynarken,topa sert vurdum ayak tırnağım kanamıştı sonra batma olayı başladı. 4 yıl kadar dayandım en sonunda bölgesel tırnağımı kesip aldılar. Aslın da tamamen çekilmesi iyi değil çok ağrı yapyor.
Benim doktorum da böyle demişti,bölgesel alınması makbuldur dedi ama sizin doktorunuz abartmış. Tabi şu var ileri düzeyse ozaman tamamen çekerler tırnağı ozaman da 1 hafta kalbinin atışını oradan duyarsın iyi dayanıyorsun:)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Geçmiş olsun kardeşim benim bilirsin ki Allah sevdiği kullarına dert,keder verirmiş metin ol :züü: Bizi bilgilendirdiğin için ayrıca teşekkürler.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
geçmiş olsun :(

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
    Konu Sahibi
Rakı ve tuzu batan yerin üstüne sürünce,iltihap varsa kurutuyor ama gece boyunca öyle kalıcak yakıyor çok sürerseniz:)
Ben de maç oynarken,topa sert vurdum ayak tırnağım kanamıştı sonra batma olayı başladı. 4 yıl kadar dayandım en sonunda bölgesel tırnağımı kesip aldılar. Aslın da tamamen çekilmesi iyi değil çok ağrı yapyor.
Benim doktorum da böyle demişti,bölgesel alınması makbuldur dedi ama sizin doktorunuz abartmış. Tabi şu var ileri düzeyse ozaman tamamen çekerler tırnağı ozaman da 1 hafta kalbinin atışını oradan duyarsın iyi dayanıyorsun:)

iki tarafıda batıyordu benim parmak acayip şişmişti herhalde o yüzden tümünü çekti yan taraflarınıda yaktı

nokia_belle

nokia_belle

Üye
iki tarafıda batıyordu benim parmak acayip şişmişti herhalde o yüzden tümünü çekti yan taraflarınıda yaktı

Anladığım kadarıyla son haddine gelmiş. Bende tırnaın tek ucu batıyordu ama bir süre sonra sağda da oldu zamanla geçti. Tırnağı orantılı kesmek lazım yarım kesip ucunu çekerek kopartma ozaman yeniden batmaya başlar:) çok sertleşiyor tırnak batmasınds parmak,bir zaman sonra morarıyor bile. Geçmiş olsun dikkatli kes tırnağını kıymık bırakma:)

Maxis_

Maxis_

Üye
geçmis olsun.benim halamın oğlunda vardı.cumadan çıkıyorduk adam bunun ayağına basmasıyla olanlar anlatamam akıllara zarar.o da baya dert yandı bundan.2-3 kez devlet hastahanesine gitti düzelmedi.medical parka gtti 1 hafta oldu 2. Hafta sonuçlanacak.çok zor bişe olsa gerek.Allah kimsenin başına vermesin ):

evren991

evren991

Üye
benim iki parmakta vardı birini ameliyatla birini de kendim düzelttim çok şükür...

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Bende şu şekilde oldu bi ara iki ayağın da baş parmağı çürümeye başladı sonra koptu ikiside yeniden çıkınca sanırsam soldaki dengesiz çıktı 1.5 2 sene çektim ondan beraat ötesi bişey ama sonra kendi çabalarımla oradaki tırnağı kopardım iyileşti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...