ALON Software MP3 Dictaphone v2.98 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ALON Software MP3 Dictaphone v2.98 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned
Tanım:

Uygulama ile bipsiz ses kaydı yapabilir, müzik çalar için kullanabilir, internetten radyo dinleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Özellikler:

Uygulama dört bileşenden oluşur:

• Müzik çalar MP3, OGG, AAC/MP4/M4A, WMA, AMR, WAV müzik formatları desteği, 3-Band Parametrik Ekolayzer, kısayol tuşları, M3U çalma listesi, yer imleri, uyku zamanlayıcı...
  • Ses Kaydı: İlk yüksek kaliteli MP3 kaydı. AMR ve WAV formatlarını da destekler. Görüşmeleri, dersleri, konuşmaları kaydedin ve sonra bilgisayarınıza gönderin.
  • Telefon aramaları kaydedici, telefon aramalarını MP3, AMR ve WAV formatlarında bip sesi olmadan kaydeder.
  • İnternet radyo.

Yenilikler:

• Dokunmatik ekranlı telefonlar için geliştirilmiş kullanıcı arabirimi.
  • Farsça dili eklendi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cenzo23, lat80, baykonur ve 18 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

jejep

jejep

Üye
teşekkürler.

Anqer-X

Anqer-X

Üye
kardes bana radyodan dınledıgımız muzıgı cıhaza kaydedecek uygulama lazım bu ısımı gorurmu acaba n97 kullanıyorum alt surum lerını denedım olmadı...yada o ısı yapacak bı uygulama bılıyormusun..saygılar :hmmm

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Paylaşımın için teşekkürler !!!

'Şeref'

Emekli Yönetici
teşekkürler..

braineater

braineater

Üye
eyv

kendal_47

kendal_47

Üye
teşekkürler

canavar149

canavar149

Üye
teşekkürler.. E72 de denedim.. Sorunsuz çalışıyor :)

1144

Üye
Yüklenemiyor, sertifika tarafından kısıtlanıyor hatası alıyorum?? ne yapmalıyım?? tel c5-00

Myking1810

Myking1810

Üye
paylaşımın için teşekkürler ben bunu ve son sürümü olan 2.99(5)ide yükledim ama mesaj ve arama geldiğinde telefonun sesi parazit varmış gibi cızırdıyoo sebebini bilen varmı

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
teşekkürler. bu program harbi çok biçimsiz bi program 4 senedir teması hiç değişmedi :D

SHS

SHS

Üye
:tşk:

musam

musam

Üye
umarım çalışır teşekkürler

Afşın

Afşın

Üye
teşekkürler :)

Havvali

Havvali

Üye
:tşk:

ahenk2010

Üye
bu program telefon başlatılırken açılıyor.ayarından kapattığım halde.ne yapmam lazım

İnfinityPower

Üye
teşekkürler

Üst Alt