ALO KONTÖR olarak gelen mesaj - Vodafone

Sponsorlu Bağlantılar

cksk35

Üye
ben bıraz once kontur yukledım ve genelde alokonturdan yukluyorum hıc bır sorun cıkmadı sımdıye kadar.ve burdakı yorumlardan sonra musterı hızmetlerını aradım herhangı bır sorun olmadıgını soyledıler. guzel avantajları var tavsıye ederım

DANKO

Üye
Alo kontor tamamen dolandırıcı.Benide kandırdılar...Şikayet ettim...

gercori

Üye
Bugün cep telefonuma: " Alo kontör müşteri temsilcisi ........ hanım sizi gün içerisinde arayarak servislerimiz hakkında bilgi verecektir" diye bir mesaj geldi. böyle şeylerin dolandırıcılık olduğunu ve kredi kartı bilgilerinizin alınarak yıllık ücret alınarak yapılan bir uygulama olduğunu bildiğim için hiç önemsemeden mesajı sildim.

saat 16,30 da bahsi geçen hanım aradı başladı konuşmaya:
merhaba ...... bey "vodafone" hattınıza 330 kontör tanımlamıştır, eğer müsaitseniz kimlik bilgilerinizi doğrulayarak hemen bu kontörü hattınıza yükleyebiliriz dedi.

zamanım olduğu ve biraz da dalga geçmek amacıyla konuşmayı sürdürmeye karar verdim :)

dedim ilk önce lütfen tane tane ve bağırmadan konuşun ki söylediklerinizi rahatça anlayabileyim.

peki efendim dedi ama konuşmalarında hiç bir değişiklik olmadı doğal olarak :)

neyse benden kimlik bilgilerimi istedi.

siz kim olarak benden bilgilerimi istiyorsunuz dedim?

biz 2002 den beri vodafone un alt servisi olarak kredi kartıyla istediğiniz zaman kontör yükleyebilmeniz için çalışmaktayız falan filan lafı uzatmaya başladı...

dedim siz telefon numaramı nereden aldınız ve ismimi nereden biliyorsunuz? eğer madem ismimi öğrendiniz ben hattı alırken kimliğimin fotokopisini vermiştim vodafone niye bilgilerimin alınması için bu yola başvuruyor dedim.

ama biz alo kontör şirketi olarak ayrı çalışıyoruz bize sadece numara ve isminizi veriyorlar dedi :) "VARAN1 güzel bir nokta numaralarımızın bu ve bunun gibi şirketlere vodafone tarafından verilmiş olduğunu öğrenmiş olduk, demek ki vodafone da kendisine müşterilerden bu şekilde bir gelir sağlıyor!"

peki dedim sizin bunda ne gibi çıkarınız var ki müşteri temsilciliği bile kurmuşsunuz?

efendim biz 2002 yılından beri kredi kartıyla vodafone un alt servisi .... diye aynı şeyleri tekrarlamaya başladı.

siz dedim benim ve benim gibi insanları arayarak milleti kandırmaya, hızlı ve anlaşılmaz konuşup hemen işi oldu bittiye getirmeye, hiç bir zaman söylemediğiniz yıllık üyelik ücretlerinden kar sağlamaya çalışıyorsunuz.

...... bey biz 2002 yılından beri .......:)

dedim ben bir süre vodafone bayiiliği yaptım sizin dolandırıcılıktan başka bir şey yaptığınızı duymadım:)

olur mu efendim isterseniz vodafoneun sitesine girip alo kontör ile kredi kartınızla kontör yükleyebilirsiniz.

ben de telsim vodafone olduğundan beri, bahsettiğiniz şirketin adını vodafone un sitesinde kesinlikle görmediğimi, hatta google a alo kontör yazdığınızda sadece sahtekar bir şirket olarak bahsedildiğini söyledim.

...... hanım bana istersem 444 0 542 yi arayarak bu servisi teyit ettirebilerceğimi hiç bir sorun olmadan kontör yükleyebileceğimden bahsetti.

ben de yaptıklarının suç olduğunu, hiç bir şekilde kapıdan veya telefon ile yapılan işlemlerin yasal olmadığından bahsettim.

........ hanım biraz sinirlendi ve istersem 444 0 542 den servislerini teyit ettirebileceğimi ve bu şekilde sorunsuz kontör yükleyebileceğimden bahsetmeye devam etti. sonunda beni kandıramayacağını anlayınca yardımcı olacacağı başka bir konu olup olmadığını sordu:)

dedim mümkünse telefon numaramı sistemlerinden silmelerini ve hiç bir şekilde beni mesaj ya da arama yaparak rahatsız etmemelerini rica ettim :)

........ hanım da peki deyip teşekkür ederek zamanımı aldığı için teşekkür etti ve konuşmayı sonlandırdı.

eve gelince alo kontör hakkında biraz daha bilgi toplayarak, vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bu konuyu tamamen açıklığa kavuşturmaya karar verdim.

biraz bilgi topladıktan sonra aradım 444 0 542 yi.

vodafone un numarasını aradığınızda yine 3 e bas 6 ya bas şeklinde sevimsiz menü çıkıyor müşteri temsilcisine bağlanmak için her türlü numarayı denedim olmadı en sonunda kızarak belki sistem şaşırır diyerek karışık olarak ard arda numaralara başladım. bir kaç yanlış giriş yaptınız uyarısından sonra sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum dedi :)

3-4 dakika tüm müşteri temsilcilerinin yoğun olduğunu ve beklediğim için teşekkür edilen mesajı dinledim.

en sonunda merhaba ben ........ nasıl yardımcı olabilirim sesini duyabildim:)
başımdan geçen olayı anlattım ve kendisinden alo kontör hakkında bilgi vermesini istedim.

kendisi de alo kontörün vodafone un bir alt servisi olduğunu fakat daha fazla bir bilgiye sahip olmadığından bahsetti.

ben de vodafone un bu şirket sayesinde çok müşteri kaybettiğinden ve kaybedeceğinden bahsederek, milletin hiç bir şey anlamadan, 330 kontör kazandım sevindim diye abone olacağını ve kredi kartında fazladan ödeme olunca da vodafone u karalayacağını söyledim.

haklısınız dedi.

dedim siz benim numaramı neden enim haberim olmadan başka şirketlere veriyorsunuz dedim?

efendim isterseniz bu ve bunun gibi mesajların size ulaşmasını engelleyebiliriz dedi" VARAN 2 vodafone da numaralarımızı bu şirketlere verdiğini kabul etti"

dedim lütfen beni bu ve bu gibi dolandırıcı şirketlerin bir daha rahatsız etmesini engelleyiniz ve diğer müşterilerinizin de bunlara inanarak kandırılmasını toplantı ya da kurullarınızda dile getiriniz ki vodafone müşterilerinin de size güveni tam olsun dedim.

...... hanım da bu şikayetimi en kısa sürede üstlerine bildireceğini ve gerekli işlemlerin yapılacağından şüphem olmamasını dile getirdi.

birbirimize teşekkür ederek konuşmayı bitirdik.

ÖNEMLİ: Lütfen Alo kontör ya da başka bir kredi kartıyla kontör yükleme servisinin sizden kredi kartı bilgilerinizi almasına izin vermeyin. bu ve bunun gibi şirketlerin size hiç bir avantaj sağlamadığını, ayrıca yıllık üyelik ücreti aldıklarını, hiç bir şekilde de geri düzeltme yapamayacağınızı unutmayınız!!!

--------------- Ekleme ---------------

Bugün cep telefonuma: " Alo kontör müşteri temsilcisi ........ hanım sizi gün içerisinde arayarak servislerimiz hakkında bilgi verecektir" diye bir mesaj geldi. böyle şeylerin dolandırıcılık olduğunu ve kredi kartı bilgilerinizin alınarak yıllık ücret alınarak yapılan bir uygulama olduğunu bildiğim için hiç önemsemeden mesajı sildim.

saat 16,30 da bahsi geçen hanım aradı başladı konuşmaya:
merhaba ...... bey "vodafone" hattınıza 330 kontör tanımlamıştır, eğer müsaitseniz kimlik bilgilerinizi doğrulayarak hemen bu kontörü hattınıza yükleyebiliriz dedi.

zamanım olduğu ve biraz da dalga geçmek amacıyla konuşmayı sürdürmeye karar verdim :)

dedim ilk önce lütfen tane tane ve bağırmadan konuşun ki söylediklerinizi rahatça anlayabileyim.

peki efendim dedi ama konuşmalarında hiç bir değişiklik olmadı doğal olarak :)

neyse benden kimlik bilgilerimi istedi.

siz kim olarak benden bilgilerimi istiyorsunuz dedim?

biz 2002 den beri vodafone un alt servisi olarak kredi kartıyla istediğiniz zaman kontör yükleyebilmeniz için çalışmaktayız falan filan lafı uzatmaya başladı...

dedim siz telefon numaramı nereden aldınız ve ismimi nereden biliyorsunuz? eğer madem ismimi öğrendiniz ben hattı alırken kimliğimin fotokopisini vermiştim vodafone niye bilgilerimin alınması için bu yola başvuruyor dedim.

ama biz alo kontör şirketi olarak ayrı çalışıyoruz bize sadece numara ve isminizi veriyorlar dedi :) "VARAN1 güzel bir nokta numaralarımızın bu ve bunun gibi şirketlere vodafone tarafından verilmiş olduğunu öğrenmiş olduk, demek ki vodafone da kendisine müşterilerden bu şekilde bir gelir sağlıyor!"

peki dedim sizin bunda ne gibi çıkarınız var ki müşteri temsilciliği bile kurmuşsunuz?

efendim biz 2002 yılından beri kredi kartıyla vodafone un alt servisi .... diye aynı şeyleri tekrarlamaya başladı.

siz dedim benim ve benim gibi insanları arayarak milleti kandırmaya, hızlı ve anlaşılmaz konuşup hemen işi oldu bittiye getirmeye, hiç bir zaman söylemediğiniz yıllık üyelik ücretlerinden kar sağlamaya çalışıyorsunuz.

...... bey biz 2002 yılından beri .......:)

dedim ben bir süre vodafone bayiiliği yaptım sizin dolandırıcılıktan başka bir şey yaptığınızı duymadım:)

olur mu efendim isterseniz vodafoneun sitesine girip alo kontör ile kredi kartınızla kontör yükleyebilirsiniz.

ben de telsim vodafone olduğundan beri, bahsettiğiniz şirketin adını vodafone un sitesinde kesinlikle görmediğimi, hatta google a alo kontör yazdığınızda sadece sahtekar bir şirket olarak bahsedildiğini söyledim.

...... hanım bana istersem 444 0 542 yi arayarak bu servisi teyit ettirebilerceğimi hiç bir sorun olmadan kontör yükleyebileceğimden bahsetti.

ben de yaptıklarının suç olduğunu, hiç bir şekilde kapıdan veya telefon ile yapılan işlemlerin yasal olmadığından bahsettim.

........ hanım biraz sinirlendi ve istersem 444 0 542 den servislerini teyit ettirebileceğimi ve bu şekilde sorunsuz kontör yükleyebileceğimden bahsetmeye devam etti. sonunda beni kandıramayacağını anlayınca yardımcı olacacağı başka bir konu olup olmadığını sordu:)

dedim mümkünse telefon numaramı sistemlerinden silmelerini ve hiç bir şekilde beni mesaj ya da arama yaparak rahatsız etmemelerini rica ettim :)

........ hanım da peki deyip teşekkür ederek zamanımı aldığı için teşekkür etti ve konuşmayı sonlandırdı.

eve gelince alo kontör hakkında biraz daha bilgi toplayarak, vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bu konuyu tamamen açıklığa kavuşturmaya karar verdim.

biraz bilgi topladıktan sonra aradım 444 0 542 yi.

vodafone un numarasını aradığınızda yine 3 e bas 6 ya bas şeklinde sevimsiz menü çıkıyor müşteri temsilcisine bağlanmak için her türlü numarayı denedim olmadı en sonunda kızarak belki sistem şaşırır diyerek karışık olarak ard arda numaralara başladım. bir kaç yanlış giriş yaptınız uyarısından sonra sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum dedi :)

3-4 dakika tüm müşteri temsilcilerinin yoğun olduğunu ve beklediğim için teşekkür edilen mesajı dinledim.

en sonunda merhaba ben ........ nasıl yardımcı olabilirim sesini duyabildim:)
başımdan geçen olayı anlattım ve kendisinden alo kontör hakkında bilgi vermesini istedim.

kendisi de alo kontörün vodafone un bir alt servisi olduğunu fakat daha fazla bir bilgiye sahip olmadığından bahsetti.

ben de vodafone un bu şirket sayesinde çok müşteri kaybettiğinden ve kaybedeceğinden bahsederek, milletin hiç bir şey anlamadan, 330 kontör kazandım sevindim diye abone olacağını ve kredi kartında fazladan ödeme olunca da vodafone u karalayacağını söyledim.

haklısınız dedi.

dedim siz benim numaramı neden enim haberim olmadan başka şirketlere veriyorsunuz dedim?

efendim isterseniz bu ve bunun gibi mesajların size ulaşmasını engelleyebiliriz dedi" VARAN 2 vodafone da numaralarımızı bu şirketlere verdiğini kabul etti"

dedim lütfen beni bu ve bu gibi dolandırıcı şirketlerin bir daha rahatsız etmesini engelleyiniz ve diğer müşterilerinizin de bunlara inanarak kandırılmasını toplantı ya da kurullarınızda dile getiriniz ki vodafone müşterilerinin de size güveni tam olsun dedim.

...... hanım da bu şikayetimi en kısa sürede üstlerine bildireceğini ve gerekli işlemlerin yapılacağından şüphem olmamasını dile getirdi.

birbirimize teşekkür ederek konuşmayı bitirdik.

ÖNEMLİ: Lütfen Alo kontör ya da başka bir kredi kartıyla kontör yükleme servisinin sizden kredi kartı bilgilerinizi almasına izin vermeyin. bu ve bunun gibi şirketlerin size hiç bir avantaj sağlamadığını, ayrıca yıllık üyelik ücreti aldıklarını, hiç bir şekilde de geri düzeltme yapamayacağınızı unutmayınız!!!

kesinlikle aldanmyın 64 liranız boşa gider

mrkj

Üye
Ben 3 yıldır alokontör servisini kullanıyorum.Gayet güzel ve güvenilir bir servis. Servisi Kullanmadan yorum yapan arkadaşlar elbette dolandırıcı düzmece diyecekler.Gercori uzun uzun yazmış başından geçenleri.Aynı şekilde bende aranmıştım.Servis bilgisi, avantajlar, ücret bilgisi tek tek anlatıldı.hatta ücret bilgisini üstüne basa basa iletti müşteri temsilcisi.mantıklı geldi bende kabul ettim üyeliği.Taksite bölüyolar,ekstra kampanyaları oluyo.bigün merak edip sitesine girip inceledim.üyelerini tatile yolluyolar,yada laptop cep telefonu gibi armağanları oluyo..
Kullanmadan göremezsiniz faydalımı zararlımı olduğunu..

bilinmezkinedir

Üye
ddddd

bende orada çalıştım herhangi bir dolandırıcılık yok ama ne çalışanına nede müşterisine sagısı var 100 istersin 250 250 istersin 5000 offf elini verdinmi kolunu kaptırırsın hediyeler falan hikaye birmilyonda bir ihtimal en sağlamı kendi müşteri hizmetlerini arayıp yükletin çalışanlarada resmen köle gibi davranıyorlar 1 saat vardya uzadı 11-12 saat çalıştırdıklarını biliyorum sakın bulaşmayın üyelik için bi canınıza okuyorlar bir de her kontör yüklediğinizde 500 1000 500 1000 canınıza okuyorlar aman haa uzak durun ben çalışan olmama rağmen bir defa bile kendime kontör yüklemedim neden kkmı sisteme kayıt edimki ben kendim bile güvenmediğim için kayıt etmedim zaten sözleşme yapıyorlar işe girerken sözde gizlilik sözleşmesi hikaye hepsi birde işten çıkarken işsizlik maaşıı alamayalım diye tazminatı yüksek verip istifa yazdırıyorlar allahdan ben 6-7 ay çalışıp çıktım kurtuldum aman diyim siz siz olun yaklaşmayın

baspinar

baspinar

Üye
abi 100 kontor fiyatı 20Tl ise 21e verir 330 kontorde hediye eder adı hediye ama caktırmadan parasını alıyorlar yaw bu zamanda insan babasına hayır yapmıyor bunlarmı yapacak hemside para tuzagı

gece_9

Üye
Bunları söylüyorsunuz da hiç araştırdınızmı ne zamandır ne kadar kullanıcıya hizmet veriyorlar hukiki süreçte ne yapıyorlar. Eğer biraz bilginiz varsa yasalar gereği tüm çağrı merkezlerinde görüşmeler ses kaydı altındadır, sizde fiyat söylemeden kredi kartınızdan para çekildiğine inanıyorsanız şikayetçi olun ses kayıtlarınızı kendiniz dinleyin. Eğer dolandırıcılık veya sahtekarlık olayı olsa; 1- Vodafone sitesinde yayınlamaz, 2- Bankalarınızla anlaşmalı olamazlar, 3- 444 10 10 servis numaraları 444'lü numaralar devlet izniyle verilen numaralardır, bankanımızın müşteri hizmetleri bile 444'lü numarayla başlıyor bi düşünün arkadaşlar canım yurdum insanında hiç bir hata yok tüm suç her zaman karşı tarafta ! Ben üye değilim ama bu kadar yorum için merak ettim ve aradım herhangi bir zorunluluk yok siz isterseniz yararlanıyorsunuz servisten evet avantajları çok cazip bunları duyunca insanın gerçekten servisten yararlanası geliyor içinden ama hattım faturalı benim için pek avantajlı değil.
Bence yapılan işe biraz saygı olmalı ve kimseyi zorla üye yapamazlar öncelikle kendimizde arayalım suçu bence !!!

ömerdert

Üye
Arkadaşlar bu alo kontör kesinlikle dolandırıcı bir oluşumdur.Nedeni ise sizi telefonla arayıp farklı konuşup size sanki birşey satılıyormuş gibi sizi 66 tl kazanç sağlıyan bu kişiler telefonda neden müşterilerine bundan bahsetmiyorlar.Eğer bu işimn içinde vodafone de var isede yazıklar olsun benden halen bu parayı alıyorlar.Haram olsun .:megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::allalla:

izmirligenc

izmirligenc

Üye
banim arkadasa da gelmis boyle bir msj 300 kontur gelecek diye sanirim numara buydu 542 444 10 10

yasininyeri

yasininyeri

Üye
0542 444 10 10 ve 0532 755 88 88
Arkadaşlar Bu numaralar Vadafonun ve Turkcell'in sanal kontör satan İletişim kanallarıdır içiniz rahat olsun ...

Telefonunuzdan bakkala bayiye kadar gitmeden telefonunuzda bu numaraları arayarak kredi kartınızla ister peşin ister taksitle eski adıyla (kontörlerinizi) şimdi ise TL konuşma dakikalarınızı yükleyebiliyorsunuz...

0542 444 10 10 Vodafone AloKontör ....
Vodafone kullacıları ücretsiz ulaşabilir..

resmi vodafone sitesindeki yeri :

ikinci mavi yerin en sonunda tempo teknoloji hizmetleri yazıyor orda tek kulanıımlakta olan servis alo kontördür diğerleri hizmet dışıdır ...

Üyelik ücretli olabilmektedir ...ücretli üyelik oldugu zaman muhakkak bir karşılık olarak geri dönüş yapılır ya uçak bileti yada hediye kontör (tl) olarak vs vs internet sayfalarını araştırınız....
Çekiliş kapsamı cok geniştir...

(Üyelik yada Geri bildirim yapıldıgı zaman farklı numara Kullanılabilmektedir bilginize... İsim teyit yaptırın ) 444 10 10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0532 755 88 88 Turkcell Kontör hattı veb sayfası :

(her zaman tek bir numarası vardır 755 88 88)
Turkcell kulllanıcıları ücretsiz ulaşabilir...

Üyelik ücretli olabilmektedir ...ücretli üyelik oldugu zaman muhakkak bir karşılık olarak geri dönüş yapılır ya uçak bileti yada hediye kontör (tl) olarak vs vs internet sayfalarını araştırınız....

Şu anda İki serviside kulanmaktayım TL yüklemelerimi yapmaktayım bilginize ...

Tüm samimiyetimle söylüyorum Ödemiş oldugum ücretin fazlasını kat ve kat fazlasıyla aldım Gerek hizmet gerek her seferinde hediye kontör alarak ve alokontör servisi hp510 notebook gönderdi [çekilişten kazanmıştım ] 2007 den beri aktif olarak servisleri kullanıyorum ve,hiç bir problemimde olmadı . ..
Bayiler hala komisyon ücreti koyarak ve hiçbir kazanç sağlamadan kontör satmaya onuda parça kontör satıyoruz diyerek kaz gibi milleti yollarak satmaya devam etsinler ama; bilinçli olan biri bunları yemez artık ....bayiler tek siz yoksunuz ... Ve artık tl var şöylemi diyecek 5 tl konuşma dakikanı 8 tl ye yüklüyorum:D
yıllarca bayiden kontör aldım mallemizin bayisi adama selam verirdim sabahın köründe geldi kontör almaya der gibi davranırdı şimdi öyle yüzüme bakıyor cok bakarısın sen ve her sefeinde 1 tl mi boşa vermişim ...

Şu anda kendimde [pc malzemeleri] bayilik yapıyorum bazen bu servisleri arayarak gece mesela ihtiyac sayiplerine kontör yani Tl yüklüyorum (30 )sn de...

Benim bu siteye üyelik yılımı dikkate alınız cok eski üyelerdenim yeni birisi degilim ve iletişim ve bilgisayar sektörüne 7 yıldan fazla emek vermekteyim ...

Yukarıda servislerden feryat eden arkadaşlarda kesin ya bayidir yada servisler hakkında kesin bilgisi yoktur...

@ Burdaki herkes bilinçli biri girip internet sayfalarına araştırın yada; arayıp sorun kimsiniz diye korkmayın adam yemiyorlar en dogru kararı kendiniz verin

Bu yazı kesinlikle reklam amaclı yazılmamıştır sadece tüketicilerin bilgisine sunulmaktadır ...

arifkarakurt

Üye
evinize hizmet dolandırıcıkla alakası yok tabiki bu hizmetlerin bir karşılıı olacaktır muhakkak

444 0 542 arayarak bilgi alabalirsiniz..

Ultrareflex

Üye
Yukarı da okuduğum kadarı ile "bizim halkımız bilmeden konuşmayı seviyor" terimini doğrulayan konuşmalar var.
Birisi hiç bi fikri olmadığı halde para tuzağı demiş, biri dolandırıcı demiş. Arkadaşım neye dayandırıyosunuz bu iddiaları. Hayır başınızdan bi dolandırıcılık geçtiyse onu anlatın. Durduk yere birilerini karalamak ayıptır. Ben 7-8 senedir alo kontörden yüklerim hiç sorunla karşılaşmadım. Taksitte yaptırırım kampayadan da yararlanırım, hediye kontör de alırım. Ayrıca şimdiye kadar bana
-- Cep telefonu
-- Gömlek
-- Uçak bileti
hediye etti. Benim bilmeden dolandırıldığım bi nokta varsa siz söyleyin.

lega

Üye
yalan :)

akababa

Üye
mt.liberta isim ne bende alokontörde calısıyorum :D

metalixxx

Üye
Merhabalar;

Benide aradılar ve ben hediye falan istemediğimi, kendi şirket hattım olduğunu ve zaten bedava görüştüğümü söyledim.
Tabi boş durmayıp ne nedir bakayım dedim.

Şikayetvar.com isimli siteye bakarsanız haklarında 178 adet şikayet var ve hepside kredi kartlarından habersiz 75 tl para çekildiğini ve bu paranın taksitlere bölündüğünü yazmışlar.
Ben internet bankacılığı kullanıyorum ve 7 gün 24 saat güvenle kontör yükleyebiliyorum. Abonelik ücreti veya komisyon ödemeden. Banka bana bunun için bir hediye de vermiyor. Ama hediye vermesi için bnden kat kat fazlasını kazanması gerekmez mi?
Hangi firma karşılıksız hediye veriyor? Operatörler bile abonelerini kaybetmemek için yükleme yapma karşılığında hediye veriyor. Bu firma sahipleri çok mu zengin dağıtıyorlar kontörleri...
Mantıklı bir insan zaten buna inanmaz, kazancınız ne diye sorar demi...

MTechnics

MTechnics

Üye
vade farksız 6 yada 12 taksitte ödüyosun
hem az bile 64 tl 7 gün 24 saat biz siz arayın die bekliyoruz:@ayrıca 0 kontörle arayabiliyosun aldğın kontörlerde cabası:)

Niye sana komisyon ödeyelim.netten veya nakit her türlü imkan varken alo kontörü zengin edelim.

revolter_efe

Üye
ben alokontörde çalısıyorum evet 330 kontör veriyoruz doğru ama tabiki bi şartı var.
2 yıllık alokontör üyeliğinizi başlattığımız zaman gerceklşiyo.hediyenizin ilk bölümü olan 100 kontör hemen hattınıza yüklenir geriye kalan 230 kontör ise alakontörden yapacağınız her ay ilk kontör yükleme işleminizde 10 ar kontör olmak uzere gelir 7 gün 24 saat hizmet veren ve ücretsiz bir servistir. 2 yıllık üyelik bedeli ise arzu ederseniz 6 çarpı 10 lira 66 kuruş şeklinde, 12 çarpı 5 lira 33 kuruş yada 64 tl peşin şeklinde kredi kartınızdan tahsil edilir.alokontör kredi kartıyla kontör yükleme servisidir.tabi insanlar 330 kontör almak için üye oldukları ıcın dolandırıcı olduğumuzu zannediyolar ama asıl amaç bundan sonraki kontör yuklemelrinizi daha rahat ve avantajlı yapıyo olmanızdır.330 kontöre ek olarak daha bir cok hediye oluyor. Inanınki dolandırıcı değiliz 1 milyonu aşkın alokontör müsterisi var.:oke:
dolandırıcı olmadığınızı iddia ediyorsunuz madem o zaman niye aboneliğimi iptal etmek için bugün yarın bugün yarın diye 1 ay oyaladınız ve geri ödeme yapılacak dediniz.ben hiç bir şekilde ödeme almamama rağmen geri ödeme yapıldı kredi kartı ekstrenizde göreceksiniz diye ısrarla yalana devam ettiniz.kimse beni alokontör'ün güvenilir olduğuna inandıramaz.insanları kandırmaya devammm.bay çok kibar düzenbazlar.

• Beğen
Tepkiler: ozmert_006

gece_9

Üye
Ben uzun yıllardır Vodafone müşteri hizmetlerinde çalışıyorum ve şuanda yönetici poziyonunda görevime devam ediyorum. Bu arkadaşımızın yaptığı yorumların neredeyse çoğu hayal ürünüdür ve Vodafone'la alakası olmayan yorumlardır. Sanırım kendisi farklı bir operatör kullanan yada farklı bir operatörün bayiliğini yapan bir arkadaşımız ki bu şekilde gerçeği yansıtmayan idaalarda bulunuyor.

Anlattığı Vodafone müşteri hizmetleri sıradan bir ticarethane yada mahalle arası korsan bayilik yapan bir işletme değil Dünyada ve Türkiye'de milyonlarca kişiye hizmet vermekte olan bir Marka'dır. Arkadaşımızın bahsettiği şekilde bir müşteri temsilciside kesinlikle bu Markayı temsil eden bir müşteri temsilcisi olamaz ve bünyemizde bu şekilde konuşacak müşteri temsilcimizde zaten yoktur. Sanırım kendisi Vodafone müşteri hizmetleri yerine farklı bir yeri aradı...

İddaaların tamamı gerçeği yansıtmamaktadır. En iyisi ve en doğrusu bu konuları merak eden arkadaşlarımız net ve gerçek bilgilere ulaşabilmeleri için kendileri 444 0 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Şikayetler konusuna geldiğimiz zaman onuda şöyle bir örnekle belirtmek isterim; Aklınıza gelen en güvenilir ve en büyük markaların yada kuruluşların isimlerini internette araştırdığınız zaman hepsiyle alakalı sayısız şikayet bulabilirsiniz. Normaldir çünkü Vodafone gibi büyük markaların memnun müşteri sayısı olduğu gibi memnun kalmayan müşterilerimizde şikayetlerini dile getireceklerdir. Buna en güzel örnek hepimizinde en güvendiği yer bankalardır. Bankalar arasında devlete ait olan bankaların bile hakkında internette bir sürü şikayetleri var. Ama yinede milyonlarca insan bu kuruluşa paralarını emanet etmeye devam ediyorlar. Arkadaşlar şikayet hayatımızın bir gerçeğidir. Önemli olan ve dikkat edilmesi gereken konu, gerçeğe dayanan ve akıl sınırıları içerisinde olan (cevap yazdığım bu yorum gibi olmayan) şikayetlerin veya taleplerin ne kadar sürede karşılandığı ve müşteri memnuniyetinin sağlanıp sağlanmadığıdır.

Master_sezer

Master_sezer

Üye
MEsaj aynen şu şekilde:

330 KONTÖR HEDİYE! YAnlış görmediniz, Hemen 05424441010 u ücretsiz arayın üye olun 330 kontor kazanın. Alokontör kredi kartı ile kontor yükleme servisi.

Ben. Boyle Seylere lnanmlyorum

ozmert_006

Üye
sakın inanmayın bunun en büyük kanıtı benim 7 yıldır üyesiyim bir çokkez kandırıldım ama bu sonuncu beni cok üzdü benim hiçbir talimatım olmadan üyeliğimi uzatıp 75 tl ücret kesilmiş arkadaşlar sakın kredi kartı bilgilerinizi vermeyin ben kredi kartımı bunların yüzünden iptal ettirdim. en komiği de 1 yıldır faturalı hat kulanıyorum kontur yükleyemiyeceğimi bile bile bu işlem gercekleşti. benden uyarması

----------Eklendi @ 23:26:23 ---------- Yazıldı @ 23:20:38 ----------

dolandırıcı olmadığınızı iddia ediyorsunuz madem o zaman niye aboneliğimi iptal etmek için bugün yarın bugün yarın diye 1 ay oyaladınız ve geri ödeme yapılacak dediniz.ben hiç bir şekilde ödeme almamama rağmen geri ödeme yapıldı kredi kartı ekstrenizde göreceksiniz diye ısrarla yalana devam ettiniz.kimse beni alokontör'ün güvenilir olduğuna inandıramaz.insanları kandırmaya devammm.bay çok kibar düzenbazlar.

bizim gibi daha birçok kişi kandırıldı. başka insanlarında kandırılmaması için paylaşalım her yerde :aha::oke::oke::oke:

Üst Alt