Allah rızası için çok acil yardım edin gs2 mi i4 mü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4-elaner

Üye
    Konu Sahibi
Allah rızası için çok acil yardım edin gs2 mi i4 mü
S.a abilerim ve kardeşlerim. Allahın izniyle bu hafta yeni bir akıllı telefon alıyım diyorum. Çok şükür halim vaktim yerinde bu yüzden biraz pahalı bişiler bakmıştım ve kararsız kaldım.
onun için burdayım zaten neyse, ben telefonla ne mi yapıcam ?
1-bol bol oyun oynarken kasmasın
2-internette hızlı olsun
şimdi aklımdaki telefonları söliyim
1-sgs2
2-i4
ya ben hep apple'a özenmişimdir ama sgs2 daha üstün. Üstelik 2 telefonunda belli sorunları var.
sgs2:gorilla glas falan diyolar ama ekran kırılıp duruyomus
i4:telefon çekmiyomuymuş neymiş.

nette araştırınca bunları övende var sövende o yüzden fayda etmedi bende kullananlara sorıyım dedim. Yorumlarınızı paylasın

na zdrowie

Üye
s2 saglam telefon i4 ten daha iyi bariz bir sekilde. 4s le karistirma 4ü

foreverthe

foreverthe

Üye
S2 al bir telefon durup dururken nasıl kırılıcak dostum ? :D İyi bakmazsan her telefonun ekranı kırılır. Sen iyi bak S2 iPhone4'ten daha iyidir. S2'nin rakibi 4S'dir.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
İkisi arasında s2 kardeşim.

Kerim.

Kerim.

Üye
tartışmasız s2

___kaptan___

___kaptan___

Üye
S2'yi al bin üstüne dek demene bak sen kardeş :d: bakarsan ki S2 çoğunlukta + sende S2 üstün diyosun bende tartışmasız S2 diyorum :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
ben de s2 diyorum ve bütçeni de soruyorum :D

MaxipmaN

Üye
s2 al

erko merko

erko merko

Üye
İkisi arasında kesinlikle s2.

na zdrowie

Üye
s2 nin ilk ciktigi zaman ip4u duman edisi daha dun gibi aklimda

4-elaner

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar yorumlarınız için. Aklımdaki soru işaretlerini giderdiniz. Bütçem 1000 liradan 1500 liraya kadardır. Telefon önerirseniz değerlendiririm (nokia hariç)

amcalu1

amcalu1

Üye
Sgs3 u 1500 liraya bulabilirsin

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Eğer büyüklüğü sorun olmazsa galaxy s3

avcitalip

avcitalip

Üye
s2 al bence,fiyatına göre en iyi performansı veren telefonlardan birisi,ayrıca istersen Gittigidiyor'da 1.079 TL'ye Sony Xperia S var :evet:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
1500TL ye kadar çıkabiliyorsan Samsung Galaxy S3 tavsiye ederim :)

BreakerZote

BreakerZote

Üye
S3 Kampanyada 1,350 Tl

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Gittigidiyorda sıfır risk sitemi ile iPhone 4s 1400-1500 arası bulabilirsin.
Şu durumda sana önerim kesinlikle 4s. Neden 4s çünkü stabil işletim sistemi ios var. Marketi androidden daha kapsamlı.Daha stabil (Yüksek performansa ihtiyaç duymadan uygulamaları akıcı çalıştırır) Retine ekranı,ve şık tasarımı. Fakat s3 de fiyatına göre güzel telefon.Performansı dolayısı ile geleceğe yönelik diyebilirim fakat ios ta telefonlarının desteğini bırakmıyor.(iphone 3gs nin 6.01 i alması gibi)
Karar sana kalmış.Ben iphone 4s diyorum.Daha 1 hafa önce aldım 4s'imi Gittigidiyordan (1400tl). Sonuna kadar mutluyum.

Black-killing

Black-killing

Üye
Her türlü s 2 kardeş s2 iphone 4s le kıyaslamak daha mantıklı olur

Symbianize

Symbianize

Üye
Gittigidiyorda sıfır risk sitemi ile iPhone 4s 1400-1500 arası bulabilirsin.
Şu durumda sana önerim kesinlikle 4s. Neden 4s çünkü stabil işletim sistemi ios var. Marketi androidden daha kapsamlı.Daha stabil (Yüksek performansa ihtiyaç duymadan uygulamaları akıcı çalıştırır) Retine ekranı,ve şık tasarımı. Fakat s3 de fiyatına göre güzel telefon.Performansı dolayısı ile geleceğe yönelik diyebilirim fakat ios ta telefonlarının desteğini bırakmıyor.(iphone 3gs nin 6.01 i alması gibi)
Karar sana kalmış.Ben iphone 4s diyorum.Daha 1 hafa önce aldım 4s'imi Gittigidiyordan (1400tl). Sonuna kadar mutluyum.

+1 :oke:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
s2 ile s3 arasında çok az fiyat farkı vardı sanırm s3 al :D alamazsan s2 al iphoneden uzak dur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt