Allah Aşkına Yardım Edin! Galaxy SII Wi-Fi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Allah Aşkına Yardım Edin! Galaxy SII Wi-Fi Sorunu
Başlıktada belirttiğim gibi Wi-Fi sorunu var. Android 4.0.3 yüklü. Wifiyi açık konuma getirince açılıyor diyor yeşil yanmıyor. Wifi ye girince aç dediğimde ise açık gri oluyor ve wifi ağlarını görmek için lütfen wifi açın diyor. Lütfen yardım edin.

----------
Yardım eden sorunu çözen arkadaşlara +Rep vereceğim. Teşekkürler...

galaxyyy06

galaxyyy06

Üye
Şarj Fullken oluyo mu böle eğer oluyorsa Tele bi Format at derim eğer olmazsa yeniden rom yükle gene olmazsa servise götür başka çare yok.

• Beğen
Tepkiler: staryum
staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Bir deneyeceğim daha bugün aldım telefonu :)

galaxyyy06

galaxyyy06

Üye
Hmm hayırlı olsun. Bu arada korkma Wifi halledilir;)

• Beğen
staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeş de dediğini yaptım format attım gene olmadı.. :(

dr.truva

Üye
Wifi Arızalıdır yada Wifi Driveri Arızalıdır.

• Beğen
galaxyyy06

galaxyyy06

Üye
Cihazı 0 aldıysa böyle arızalar olmaz. Cihaz kontrol altına giriyor çünkü ayarlarda falan bişey kurcaladiysa ondan olabilir

• Beğen
staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
hiçbirşey yapmadım 2. el tertemizdi aldım yarın götüreceğim bi aldığım yere. teşekkürler..

galaxyyy06

galaxyyy06

Üye
Hmm 2. El ise ciddi... Sen aldığın yere götür en iyisi. Bu arada ne kadara aldın?

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
950 TL :) Tanıdık yerden aldım sorun olmaz :) Aynısıyla değiştiririm olmazsa :)

erhank98

erhank98

Üye
hiçbirşey yapmadım 2. el tertemizdi aldım yarın götüreceğim bi aldığım yere. teşekkürler..
telefonu geri götürmek istemiyorsan garantisi varsa garantiye yolla yok eğer garanti yoksa telefoncuya götür

• Beğen
aleranol

aleranol

Üye
Tecrübeli olsan wipe data+ yeni rom bu sorunu çözüyor. Kesin oynanilmistir o telefon. Yoksa bende de oynayinca oldu.

• Beğen

quaim.21

Üye
Bendede aynı sorun var telefon sıfır elime geçti 2-3 hafta önce ama dışardan gelme ürün ondan olabilirmi

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Tecrübeli olsan wipe data+ yeni rom bu sorunu çözüyor. Kesin oynanilmistir o telefon. Yoksa bende de oynayinca oldu.
Şu olayı araştırayım bi :) 5800'a belle yüklemiş adamım ben yaparım belki :) sağol..

- - - Eklendi - - -

Yada vazgeçtim zaten telefonu bugün aldım geri götüreyim :) 1 yıllık olsa yapardım ama bunda yeni rom yüklemek falan gerekli. Rom yüklemezsem Samsung yazısında takılır kalırmış :) o yüzden ben servise götürmeyi tercih ettim :)

- - - Eklendi - - -

telefonu geri götürmek istemiyorsan garantisi varsa garantiye yolla yok eğer garanti yoksa telefoncuya götür
Götüreceğim :) Yenisiyle değişir büyük ihtimalle :) sağol..

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
Bende de aynisi oluyo krds telefonu kapatip aciyom o zaman aciliyo wifi ama her zaman olmuyo arada bir :-)

staryum

staryum

Üye
    Konu Sahibi
Beyler yardımlarınız için teşekkürler. İMEİ numarası kopyalanmış ondan kaynaklı olabilir diye yardım için Samsung'a yolladım. Yapılmazsa model büyütüp S3 almayı düşünüyorum.

paşa06.40

paşa06.40

Üye
4.1.2 ye guncelle sorun kalkar dostum. Bendede vardi guncelledim sorun kalktı

heroberx

Üye
Bendede aynı sorun vardı 4.1.2ye güncelledim sorun kalktı. o sürümde bu sorun görülüyo ve bi çok kişide var bu sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt