Alınık N91 Kapak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cellllo

Üye
    Konu Sahibi
Alınık N91 Kapak
Merhabalar arkadaşlar herkese iyi forumlar içinizde N91 kapak satan yer ve site bilen varsa söylesin çok lazım hiçbiryerde bulamıyorum.Kafayı yicek durumdayım.Yan sanayi orj. farketmes.Telefon dükkan ismi yada int. adresi varsa sevinirim arkadaşlar.Sahibinden.comda buldum fakat cvp fln alamadım bu tars siteelrin hepsine girdim yok :( şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler allah razı olsun...

nightdragon35

nightdragon35

Üye
arkadaşım eğer fiyat problem olmazsa,en yakın genpa yada kvk bayisinden alabilirsin istedigin kapagı.ama şimdiden söyleyeyim orjinal olacagı için epey pahalı olacaktır :)

cellllo

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim çok saol ama kvk bayisinde bulamadım kapagı fiyat sorun değil. Kvk kapak yok dedi.Telefonumu çok seviyorum ve bu özellikte müzik çalan ve tasarım sunan başka bi telefon yok.Onun için yenilemek için kapakları mutlaka değiştirmem gerekiyo.Şunuda belirteyim nokianın malzeme kalitesi çok düşük ben böyle dandik malzemeli bi telefon görmedim.Görselliği kalite sanarak aldım ama pişman oldum her nokia modelinde birdaha sony ericsson alacagım...

braveheartsrsl

Üye
pendikte yedek parça satan telefoncu biliyorum orada 75 ytlye var ve bir site ismi verebilirim orada da var özel mesaj atarım istersen

loveyou1289

Üye
banada verirsen adresini :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt