Alinik i9100 galaxy s2 veya galaxy note veya htc one x alinacak...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
Alinik i9100 galaxy s2 veya galaxy note veya htc one x alinacak...
KUTULU EN AZ 18 AY GARANTİLİ TELPA-BAŞARI-KVK-BRİGSTAR VEYA C5 GARANTİSİNDE ÇİZİKSİZ KUTULU I9100 GALAXY S2 VEYA GALAXY NOTE VEYA HTC ONE X ALINACAK...

UYGUN FİYAT SÖYLERSENİZ HEMEN ALICAM... FİYAT TEMİZLİĞİNE GÖRE 1000 TL Yİ AŞMAMAK KAYDI İLE....

Sizden ricam lütfen gereksiz yorum yapmayalım. Satan arkadaş varsa irtibata geçerseler sevinirim...

cep tel :0531 867 7011

MirzaDadas

MirzaDadas

Üye
satilik s2 var. 14 ay garantisi devam ediyorum. Bir sikintisi yok. Avea'dan alinma telefon. Fiyat olarak 1.050 tl düşünüyorum..

hasanekr

Üye
Kardes italyadan almıştım telefonumu 20 günlük çizik nokta sıyrılma hiçbir şey yok. Kendi pasaportuma kayıtlı. Simlock falan hiçbir şey yok kendinden orijinal dili de türkce. Fiyat olarak 900 tl düşünüyorum pazarlık payı da var 05357361020

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
Kardes italyadan almıştım telefonumu 20 günlük çizik nokta sıyrılma hiçbir şey yok. Kendi pasaportuma kayıtlı. Simlock falan hiçbir şey yok kendinden orijinal dili de türkce. Fiyat olarak 900 tl düşünüyorum pazarlık payı da var 05357361020

hangi telefon var sizde ? ve kutusu aparatları tam mı? tr de geçiyormu garantisi ?

mardinli_memo

Üye
üstat elime samsung galaxys2 den çok daha sağlam olan htc sensation var 6 aylık cihaz kutulu faturalı aparatları tam tr cihazı 24 ayda garantili brightstar sanırsam . Faturası var vodafoneden alınmadır. Temizliği 10 üzerinden 10 dur . Kesinlikle hiçbir çizik yok iğne ucu kadar dahi yok . Tamirde görmedi. İstediğim fiyat 1000 tl sondur.

hasanekr

Üye
hangi telefon var sizde ? ve kutusu aparatları tam mı? tr de geçiyormu garantisi ?

Kardes galaxy s2 var bende. telefonu italyadan aldığımda sordum garantisi tr de geçerli olur mü diye yok dediler ben de havalimanında sorun yaratmasın diye kutu icerigini alıp kutuyu bıraktım. Bu yüzden fiyatını da ona göre veriyorum zaten telefon 20 günlük 0 sayılır cihazı görsen anlarsın

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
kardeş pili çıkar kapağın altına bak samsung galaxy s9100gt mi yazıyor özellikle soruyorum gt mi yazıyor ? yada menü ayarlar cihaz hakkında model bilgileri kısmındandanda bakabılırsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt