Alex'i transfer etmek için can atıyorlar

 • 1 Kasım 2010
 • 348 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Fenerbahçe ile sezon sonu yolları ayıracak olan Brezilyalı yıldız Alex De Souza, Flamengo'nun gözdesi oldu...  Brezilya'nın önde gelen spor sitelerinden 'futbol.interior.com', Flamengo'nun Alex'le ilgilendiğini yazdı... Sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılacak olan Kaptan Alex de Souza, ülkesi Brezilya'nın önde gelen kulüplerinden Flamengo'nun gözdesi oldu...

  İnternet sitesi 'futbol.interior.com'un haberine göre, gelecek sezonun yapılanması için şimdiden kolları sıvayan Alex'in 2001 yılında kısa bir süre oynadığı Flamengo'nun, 10 numaralı formayı giydirebileceği kaliteli ve tecrübeli bir oyuncu aradığı belirtilirken, Sambacı'nın bu mevkide şu an için tek aday olduğunun altı çizildi.

  Brezilya kulübünün Başkanı Patricia Amorin de açıklamalarında iyi ve tecrübeli bir 10 numara aradıklarını belirtmişti. Ayrıca şu an Flamengo'nun teknik direktörlüğünü yapan Luxemburgo'nun da iyi tanıdığı Alex'i takımda görmeyi çok istediğinin altı çizildi.
  Deivid'le buluşacaklar
  Öte yandan sezon başında Fenerbahçe'den ayrılan ve ülkesi Brezilya'ya dönen Deivid'in de Flamengo'da mükemmel bir performans yakalamış olması, Alex'in Brezilya kulübüne gitmesini hızlandıracak başka bir neden olarak gösteriliyor.

  Alex de daha önce verdiği demeçlerde Avrupa'da bir takımda oynamasının zor olduğunu açıklamış, Fenerbahçe'den ayrılması durumunda ülkesi Brezilya'ya dönmek istediğini vurgulamıştı.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 06:35