alacakaranlık basrol ayuncusu gay çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

S(erial)ATA

S(erial)ATA

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim , yakında bu konuda kendi yazdığım bir makaleyi yayınlayacağım , çoğu kişinin fikrinin değişeceği , gerçekleri göreceğinden eminim.
tamam o zaman bilal sen bunlara saygı duymaya devam et

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bilal herkese, her şeye saygı duyar :oke: en doğrusu bence :)

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
Videonun linkini koyarmısın bizde görelim bakalım demişmi harbiden (:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Belli bir şeydi gay olduğu, daha önceki bir konuda eleman için top yazmıştım ama aşığı olan kızlar kabul edememişti. En uyuz olduğum şeylerden biridir, ulaşamayacağın bir şeye aşık olmak, ona iç geçirmek. Sen kimsin edward kim yani veya bir başkası...

Neyse Edward yazmaya gerek yok artık, kısaltmasını forumda OO diye kullanırız. En azından ben bu şekilde kullanırım. :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
O =edward :ehe

S(erial)ATA

S(erial)ATA

Üye
    Konu Sahibi
Belli bir şeydi gay olduğu, daha önceki bir konuda eleman için top yazmıştım ama aşığı olan kızlar kabul edememişti. En uyuz olduğum şeylerden biridir, ulaşamayacağın bir şeye aşık olmak, ona iç geçirmek. Sen kimsin edward kim yani veya bir başkası...

Neyse Edward yazmaya gerek yok artık, kısaltmasını forumda OO diye kullanırız. En azından ben bu şekilde kullanırım. :)

warya sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün OO diye kulanmak he :kop::kop::kop::oke:

passiv€ aggressiv€

Üye
Rica ederim , yakında bu konuda kendi yazdığım bir makaleyi yayınlayacağım , çoğu kişinin fikrinin değişeceği , gerçekleri göreceğinden eminim.
öncelikle yorumun güzel makalenide görmek isterim eğer yayınlarsan banada haber verirsen sevinirim :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
™ мγdяєaм;1702608' Alıntı:
Videoyu Bende Gördüm.
İngilizcen İyi Değilmiş
Ne Konuşulduğunu İyi Dinle . . .
Ciddi Bir Konuşma Değildi.
Dikkatını Cekerım
Sorulan Soruya Gülerek Cevap Verdi :)

öfff senlemi ugrasıcam ben konu açtım
rahat ol bidaha arkadasım demem
ben o gayın ne hayranı olcam
bu idda sana bu kadar dokunuyosa demekki hayranısın
bu arada ben sana nezaketten arkadasım dedim demeki nezaketten anlamıyomussun .....

--------------- Ekleme ---------------

son olarak yasını bilde konus ben sende 7 yas büyügüm

Ya melek bırak yaa adam 10 numara top çıktı ışte :ehe

ha enes koçum benim :ehe

Arkadaşlar daha sakin olmayı deneseniz?

Cynical

Cynical

Üye
Acı bir durum bayanlar için. Beyaz atlı prensleri bir anda "dünya ahiret bacıları" oluvermiş...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
-Sen de mi brütüs?
-Ay evet ayool...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Sizin neden bu kadar sevindiğinize anlam veremedim. :)

lovestar

lovestar

Üye
edward ı rakip mi görüyordunuz ki coştunuz birden...yorumlar on numara yalnız koptum...:)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Biz gençlerimize açıyoruz yazık yani :ehe adriana lima yi seviyorum ben de ama böyle şeyler yapmıyorum çünkü gerçeklik payı yok :ehe