Aksiyon filmi değil gerçek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aksiyon filmi değil gerçek

Alan Gibbs tarafından geliştirilen hem su da hem de karada gidebilen The Gibbs Aquada otomobillerin 2009 yılında satışa sunulması bekleniyor.

Gibbs Technologies tarafından geliştirilen otomobiller karada 160 km, su da ise 50 kilometre hızlı yapabiliyor.

Değişik modellerde dizayn edilebilen rüya otomobiller 2004 yılında Virgin Group'un sahibi ünlü milyoner Richard Bronson tarafından denenmişti.

ABD'de 2009 yılında satışa sunulması beklenen otomobillerin fiyatının da 85 bin dolar olacağı tahmin ediliyor.

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Hoş ama pek ilgi çekeceğini sanmıyorum yani pek satılmaz heralde...

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olurmu yaw.
millet bodrumda nasıl hava atacak ;)
ama iş yardıma iyliğe gelince kimsenin parası yok :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Bilmem... 85 milyon dolarım olsaydı tutupta buna vermezdim... Ama büyük konuşmamak lazım tabiki iş hava atmaya gelince millette para var :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu araba zaten ben sen için değil.
milletvekilleri, oğulları, kaçakçılar vs için :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Hayellerimi yıkma abicim :) Şurda gecenin bu vaktinde göz kapakları hafiften aşağıya düşmeye başlamışken 85 milyon dolarım olduğunu düşleyerek bu aracı saçma buldum ... :ehe
Neyse konuyu dağıtmıyım daha fazla :) Eğer bir gün görürsem bu aracı denizde veya karada ilk işim en yakınımdaki taşı kavramak olucak :D

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
oke eğer taşı isabet ettirirsen habeim olsun :)
ii forumlar :)

YsF_90

YsF_90

Üye
bizim GTA Türk City den kopya mı almışlar :kop:. bende almam ya böyle bi aracaı o kadar param olsada olmasada. o fiyata daha güzelini alırım. onunla benim karadaki havam yeter, suya gerek kalmaz :kop:. paylaşım için teşekkürler

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
kacakcılar ıcın 10 :D

siberson

siberson

Üye
güzelde 85 bin çok fazla

xkadir61

xkadir61

Üye
her eve lazım bundan , ben hemen siparişi geçeyim.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt