İpucu aklima takıldı

Konu Sahibi
aklima takıldı
Arkadaslar s5 de ekranin ustundeki ayarlari indirince mavi gozukuyor ya, note 3 de neden oyle bisey yok:/ s5 in surumumu yuksek yoksa ona ozel olan birsey mi? Note 3 e de gelir mi bu tema

AHKE

Üye
Bı kodlar vardı onları girince oluyordu s5 te gibiNawy arkadas biliyor olması lazım

arkadaşlar Root Atmalımıyım sizce note 3 e ne işe yarar atsam bilgi verseniz

Konu Sahibi
Arkadaslar konu disinda sizden bir istegim var. Note 3 e gore modern combat 4 un apk&sd dosyasinin calistigi bir link atarmisiniz rica etsem.

Sırf görsel değişiklik için root atıp durduk yere kurcalamayın bence bu hevesler gelip geçici zamanında bende çok yaptım note 2 de knox sayacını 1 yapıp kurtulmuştum note 3 aldım daha hiç root bile atmadım böyle iyi sırf görsel değişiklik başka bişey yok iki gün kullanıp ondanda sıkılacaksın olan sayaçlara olacak note 3 ün kitkatında hatalar var çok stabil değil tek kötü yanı bu ileride belki sadece bu yüzden rom atarım ben şu telefona yazık oluyor

Hindistan veya rusya stock kur sorunsuz. Note 3 için sayaç sıfırlama var kafa rahat :

Konu Sahibi
Neyse bosver ya herseyin orjinali iyidir konu kapanabilir yorumlariniz icin tesekkürler.

Hindistan veya rusya stock kur sorunsuz. Note 3 için sayaç sıfırlama var kafa rahat :
O zaman knox sayaç sıfırlama yoktu şimdide sadece note 3 için var sanırım diğerleri ne yapacak valla rusyada falan var yok bilmiyorum ama telefondan soğutuyor

Bazı Uygulmamlar Rootsuz Çalışmıyor