İpucu aklima takıldı

Sponsorlu Bağlantılar

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
aklima takıldı
Arkadaslar s5 de ekranin ustundeki ayarlari indirince mavi gozukuyor ya, note 3 de neden oyle bisey yok:/ s5 in surumumu yuksek yoksa ona ozel olan birsey mi? Note 3 e de gelir mi bu tema

gstahsn

gstahsn

Üye
OLABİLİR

AHKE

AHKE

Üye
Bı kodlar vardı onları girince oluyordu s5 te gibiNawy arkadas biliyor olması lazım

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Ona nasil ulasicam :/

incebey38

incebey38

Üye
arkadaşlar Root Atmalımıyım sizce note 3 e ne işe yarar atsam bilgi verseniz :D

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar konu disinda sizden bir istegim var. Note 3 e gore modern combat 4 un apk&sd dosyasinin calistigi bir link atarmisiniz rica etsem.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Sırf görsel değişiklik için root atıp durduk yere kurcalamayın bence bu hevesler gelip geçici zamanında bende çok yaptım note 2 de knox sayacını 1 yapıp kurtulmuştum :D note 3 aldım daha hiç root bile atmadım böyle iyi sırf görsel değişiklik başka bişey yok iki gün kullanıp ondanda sıkılacaksın olan sayaçlara olacak :D note 3 ün kitkatında hatalar var çok stabil değil tek kötü yanı bu ileride belki sadece bu yüzden rom atarım ben şu telefona yazık oluyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sırf görsel değişiklik için root atıp durduk yere kurcalamayın bence bu hevesler gelip geçici zamanında bende çok yaptım note 2 de knox sayacını 1 yapıp kurtulmuştum :D note 3 aldım daha hiç root bile atmadım böyle iyi sırf görsel değişiklik başka bişey yok iki gün kullanıp ondanda sıkılacaksın olan sayaçlara olacak :D note 3 ün kitkatında hatalar var çok stabil değil tek kötü yanı bu ileride belki sadece bu yüzden rom atarım ben şu telefona yazık oluyor
Hindistan veya rusya stock kur sorunsuz. Note 3 için sayaç sıfırlama var :) kafa rahat :cool:

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Neyse bosver ya herseyin orjinali iyidir :) konu kapanabilir yorumlariniz icin tesekkürler.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hindistan veya rusya stock kur sorunsuz. Note 3 için sayaç sıfırlama var :) kafa rahat :cool:
O zaman knox sayaç sıfırlama yoktu şimdide sadece note 3 için var sanırım diğerleri ne yapacak :D valla rusyada falan var yok bilmiyorum ama telefondan soğutuyor

incebey38

incebey38

Üye
Bazı Uygulmamlar Rootsuz Çalışmıyor

Üst Alt