Akıllı Tahta

• 23 Eylül 2012
  • 7146 Okunma
  • 21 Cevap

1. [COLOR="Black"][SIZE="4"][I][B][COLOR="Black"][SIZE="4"][I][B][COLOR="Black"][SIZE="4"][I][B][COLOR="Black"][SIZE="4"][I][B]Biz Kullandık Tahtayı Sağ Taraf Tebeşirli Tahta Sol Taraf Bildiğimiz Beyaz Tahta Kilidi Açıp Sol Tarafa Çekince Vestel Canavarı Çıkıyor Ders Boştu Müdür Bilgisayardan Anlayan Kim Var Dedi Ben Çıktım Birde Arkadaş Kurcalayın Durun Dedi Güzel Fotoğraf Falan Çektim Telefonla Durun Atayım Birazdan[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[COLOR="silver"]- - - Eklendi - - -[/COLOR]

[img]http://b1209.hizliresim.com/11/r/d9ynq.jpg[/img][/B][/I][/SIZE][/COLOR]

Bizim Matematik Hocası Tahtanın Programlarını Atıyordu Bu Program Kurması Ne Kolaymis Canım Hep Next Next Diyoruz Oluyor Dedi Bir error verdi Kurulum Gavurcadan Anlayan Kim Var Lan Diyor Hoca :ehe[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[img]http://f1209.hizliresim.com/11/r/d9yw2.jpg[/img][/B][/I][/SIZE][/COLOR]

Bu Tahtada Pardusta Var Ama Boot Ekranında Dokunmatik Işlemiyor Nasıl Acarız Pardusu

- - - Eklendi - - -

< Resmi açmak için tıklayın >
    Mobilciler Için Tahtada Catre Yazıyor Ben Yazdım :) Arkadaş Fotoyu Çekerken Parmağı Gelmiş Kameranın Önüne

- - - Eklendi - - -

Tabletler 2. Döneme Geliyormuş :eller: :zong:

- - - Eklendi - - -

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: ByKatre
  2. bize geldi :eller: ben tablet seneye gelecek diye duydum :hmmm

birde hitachi midir nedir onun geliştirdiği starboard for fatih uygulaması var çok güzel birşey yamuk üçgen yuvarlak falan çiziyorsun düzeltiyor :D

3. Bizim zamanımızda bedava hesap makinesi bile yoktu.

4. Evet Denedik Onu Da Dehşet Bir Şey :naughty:

- - - Eklendi - - -

Teknoloji Gelişiyor Dostum

5. Bizde ne tahta var ne de tablet :ağlarım:
    Cahil kalacağız :d:

6. tablet 2.döneme değil de seneye verirler bence hem tablet hem kitap dağıtılmaz

7. Dağıtılacakmış Müdür Dedi Bizim

8. hangi il ve ilçe dostum?
    Birde bırak windowsuda yerli pardusu kullanmaya çalış.

9. Sen kullanıyor musun?

10. Amasya Merzifon Pardusa Giremiyorum Boot Ekranında Dokunmatik Işlemiyor

11. Sivri zekalı arkadaşım boot ekranında dokunmatik işlemez klavye takıp ineceksin :D

12. Vay be nesle bak. Eskiden Ali Ata Bak'ı kesik kağıtlardan öğreniyorduk somuru:

TheMadness bunu beğendi.
  13. nerden nereye işte.

14. Evet hem seviniyorum hem eskiden göremedim diye üzülüyorum :ağlarım:

15. Klavye Yok :)

- - - Eklendi - - -

Bizde Öyle Öğrendik

- - - Eklendi - - -

Evet Ya Çok Iyi Oldu Fatih Projesi

- - - Eklendi - - -

Üzülme Canım Kardeşim :ağlarım:

16. Üzülmüyorum hatta ağlamıyorum gözüme sivrisinek kaçtı :ağlarım:

17. O Zaman Sorun Yok Ya Son Tuğra Iyiydi Ya

18. bütün bu harcanan paralar sarfedilen emekler sizin için kardeşim okulunuzu okuyun başarılı bir şekilde bitirin.

BigHackeR35 ve tguzel7 bunu beğendi.
  19. arkadaşım söyledi,ben pek anlamam linuxtan filan ama o anlıyor,tam pardus değilmiş sanırım debian gibi birşeyler dedi ben anlamadım tabi başka bi linuxmuş sanırım

bir de çoklu dokunmatik var mı?

20. işlerime ters düşmese kullanacağım şuan ubuntu ile linux geçişini yaptım gambas öğreniyorum biraz.

- - - Eklendi - - -

iyi de debian kursalar o kadar görsel bir sistem değil o ubuntu kursalar daha iyi. Öğretmenler bilgisayarı windowstan ibaret sanıyorlar bir de debian kurdularsa kötü olur.
    Aslında windows kurmasalardı keşke pardus ta ofis araçları var sanki oyun oynanacak. Virüs bulaştırcaklar daha kötü olacak.

Yüklüyor...
21/09/2018 - 21:22