Ailesiyle tanışırken 14 ipucu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Yuh o kadar da degil çingene mah. la o :ehe
Yani söyle Yenimahalle kıvamında Anadolu insanı gibi düsün ya gidip dayak yemek var yani :D

hahahaha bnde korktum dedim seni çin çine mi kaptrdık :) yeni mah. ii miş al çiçeğini cukulatanı :) çek bide takım elbiseyi bide aile büyükleri :) artk geriisi kısmet

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Aile büyügü ne ya tanısmak maksat tek gidim üstelik aile ile gidince çinçin'e de giderim nolcak istemek gibi olur o kızmazlar niyet ciddi diye.
Evlilik düsünmüyorum hem daha ama kader kısmet tabi.Çok tutucularmıs ama öle diyo zaten benim memleket T.Dag oldugu için 1-0 yenik baslıyorum maça burda yasadılar onlar sonra döndüler de T.Dag insanını hiç begenmiyorum diyomus babası çok açık içkici insanlarmısız :ağlarım:
Napcaz hiç bilmiyorum.Hem ben bunları niye anlatıyorum ya çok stres yaptım bu aralar zaten aramız da iyi degil
:!!!:

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
daha düzelmedi mi yha ?? ne kadar dertlisin öyle... babada sevmeyince sevmyr yha nedense hep inatcı olyrlar o konuda.. ama babadan aileden önce sen kız arkadaşınla aranı düzeltmen lazım kiii uzun zamandr aran böyle olduğuna göre işler iyiye sarmyr babadan önce kız ciddi sorun şuan senin içinn... kız deliler gibi aşık olması lazım ki babada hayr deyince kızla beraber ikna edesiniz...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Aile büyügü ne ya tanısmak maksat tek gidim üstelik aile ile gidince çinçin'e de giderim nolcak istemek gibi olur o kızmazlar niyet ciddi diye.
Evlilik düsünmüyorum hem daha ama kader kısmet tabi.Çok tutucularmıs ama öle diyo zaten benim memleket T.Dag oldugu için 1-0 yenik baslıyorum maça burda yasadılar onlar sonra döndüler de T.Dag insanını hiç begenmiyorum diyomus babası çok açık içkici insanlarmısız :ağlarım:
Napcaz hiç bilmiyorum.Hem ben bunları niye anlatıyorum ya çok stres yaptım bu aralar zaten aramız da iyi degil
:!!!:

çok yanlış bir düşünce evet tekirdağ bölgesinin insanı içer falan çok gittim biliyorum keyiflerine düşkündür ama 5 parmağın 5'i bir değildir sonuçta tanımadan önyargıyla yaklaşmamak gerek sonuçta herkes aynı karaktere sahip değil ona bakarsa tekirdağ insanı çok sıcak kanlıdır ben şahsen çok severim hele o nabıyon be yaa diyenler yokmu :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
daha düzelmedi mi yha ?? ne kadar dertlisin öyle... babada sevmeyince sevmyr yha nedense hep inatcı olyrlar o konuda.. ama babadan aileden önce sen kız arkadaşınla aranı düzeltmen lazım kiii uzun zamandr aran böyle olduğuna göre işler iyiye sarmyr babadan önce kız ciddi sorun şuan senin içinn... kız deliler gibi aşık olması lazım ki babada hayr deyince kızla beraber ikna edesiniz...

Görüsüyoruz konusuyoruz zaten hallolcak gibi o konu gece 3'te arıyo aksam uyku tutmamıs hay dedim uykunu kaçırana kurban :biggrin: Ama hala bi nazlı yanı var çözeriz onu da sıkıntı degil..

- - - Eklendi - - -

çok yanlış bir düşünce evet tekirdağ bölgesinin insanı içer falan çok gittim biliyorum keyiflerine düşkündür ama 5 parmağın 5'i bir değildir sonuçta tanımadan önyargıyla yaklaşmamak gerek sonuçta herkes aynı karaktere sahip değil ona bakarsa tekirdağ insanı çok sıcak kanlıdır ben şahsen çok severim hele o nabıyon be yaa diyenler yokmu :)

Ben de kullanıyorum ama bayadır içmiyorum istemeden de olsa etkiledi beni bu durum.
Yahu kaç yıllık T.daglıyım şu nabıyon beya diyenler bi bana denk gelmedi :ehe

• Beğen
Tepkiler: nazlican
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
edirne tarafında denk geldim ben :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Evet Kesan'da Çanakkale'de falan çok var öyle konusan burda pek kalmadı.'Be' çok kullanılıyo mesela ama İstanbul agzı gibi genelde.
sen içkiyi azalt dostum seviyorsan köprüyü geçmeye bak aileye karşı sonrası hayırlısı :)

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt