Ailecek Şaşkınız Filmi


Reacherr

Üye
    Konu Sahibi
Bu iki oyuncunu macerası Çalgı Çengi filmi ile başlamış ve bizlerin karşısına bu sinema filmi ile geçimişlerdi.Bir çok başarılı işlere imza atan bu komedi film oyuncuları bizleri güldürmeyi gerçekten başarıyor.Sinemanın sevilen komedi ikilisi haline gelen bu oyuncular televizyon dizileri ile başarılı işlere imza atmışlardır.Bu tarz komedi işlerinde onları görmek bizleri gerçekten mutlu ediyor.Filmleri arasından bizlerin en çok beğendiği film olam Ailecek Şaşkınız Mart ayında vizyona girmiştir.
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Bu yılın komedisi ölümlü dünya bence
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt