Ahmet Şafak - Kimdir Hayatı Biyografisi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Ahmet Şafak Kimdir Hayatı Biyografisi
Kendi Kaleminden...

1962 İstanbul doğumluyum.

Yayınlanmış 6 adet kitabım var.Kitaplarımın ilk üçü sosyal-politik inceleme eserleridir. Diğerlerinin ikisi roman biri de sanat ve kültür alanında ki felsefik görüşlerimi içerir. Yazmak hayatımın vazgeçilmezidir,artık gazeteci değilim,edebiyatla her gün biraz daha fazla haşır neşir durumdayım. Her tür kitap okurum,seçmem.Kitap okuyuşumda her hangi bir görüş saplantım yoktur. Öğrenme kavramını bir bütün olarak kabul ederim,ayrımı bilgim ve kriterlerim çerçevesinde yaparım. Ben bir sanatçıyım : Dünyaya sanatın geniş,duygusal,hoşgörülü,renkli ama bir o kadar da sorumluluk isteyen penceresinden bakarım.Ben bu ülkenin sanatçısıyım.Gayem milli kültüre eserler kazandırarak hizmet etmektir.


Biri anonim eserleri yorumladığım türkü albümü olmak üzere toplam dokuz albüm yaptım. Şarkılar tamamiyle şahsıma aittir. Bir iki anonim esere de yer verdim. Yalnız Kurt isimli eserimi bilmeyen yoktur. Bu eserin sözü de müziği de sonundaki şiiri de bana aittir. TGRT`de SÖZ-MÜZİK AHMET ŞAFAK adıyla müzik-eğlence programı sundum.Her perşembe akşamı renkli konuklarla değişik bir program örneğiydi.Bu programda her hefta orijinal-yeni besteler yaptım seslendirdim. Dizi filmler gerçekleştirdim.Başrolünde yer aldım.Bunlardan ilki AVCI idi.Kanal D`de gösterildi.

Sonra Kanal 7`deki RABİA filmi.Ardından KIYAN TEPESİ EFSANESİ adlı televizyon filmi. Bu film çok anlamlı bir Anadolu efsanesini konu ediyordu.Severek oynadım,Kıyan`ı canlandırdım. Türkiyemizin pek çok yöresinde sayısız konserler verdim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt