Ahmet Eşkin - Kimdir Hayatı Biyografisi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
18 Yıllık müzik hayatı üzerine 2005 yılında DÖNGEL-ASLAN GAYSERİLİM Albümü ile Profesional Anlamda Müzik Hayatına Atılan Ahmet EŞKİN Söz ve müziği kendine ait olan ve aynı Albüm içerisinde bulunan HADİ GİT SEVGİLİM VAKTİN DOLMADAN ile tüm Türkiyede ASLAN GİBİ KAYSERİLİYİZ adlı çalışma ilede tüm gurbetçi ve kayserili hemşerilerinin gönlünde taht kurmayı başardı. 1981 Kayseri/KIRANARDI Doğumlu olan Ahmet Eşkin son Albümü 2008 YALAN DEGİL-KARAKIZ ile Video klib çalışmasını yaptığı KARAKIZ Adlı Eser ile Tüm Türkiye ve Avrupadaki Başarıları ile 2008 Yılı En iyi Halk Müziği çıkış yapanları Ödülene Layık Görüldü
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt