agileye tek rakip

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
agileye tek rakip
arkadaşlar ben VeriChat v1.0 programını kullanmaya başladım. bayağı hoşuma gitmeye başladı. biraz karışık olsada. şu ana kadar agileye tek rakip olarak bu programı görüyorum.
şu ana kadarki bütün programların karışımı.

özelliklerine gelince aklıma ilk gelenleri yazayım:

1: dosya transferi
2: kişi engelleme
3: ses kısılıp açılması
4: msn'de değişik adreslerden istediğinizi açabiliyorsunuz.
5: en önemlisi dehşet hızlı. (ben bukadar hızlısını görmedim. saniyeler içinde bağlanıyor)

her halde yeterli olur.

Alive

Alive

Üye
Originally posted by tameriscen@Oct 15 2005, 02:42 PM
arkadaşlar ben VeriChat v1.0 programını kullanmaya başladım. bayağı hoşuma gitmeye başladı. biraz karışık olsada. şu ana kadar agileye tek rakip olarak bu programı görüyorum.
şu ana kadarki bütün programların karışımı.

özelliklerine gelince aklıma ilk gelenleri yazayım:

1: dosya transferi
2: kişi engelleme
3: ses kısılıp açılması
4: msn'de değişik adreslerden istediğinizi açabiliyorsunuz.
5: en önemlisi dehşet hızlı. (ben bukadar hızlısını görmedim. saniyeler içinde bağlanıyor)

her halde yeterli olur.
[post=191730]Quoted post[/post]​

Valla doru sölüyor olabilirsin..Ama benim bu mssngr programlarından dilim yandı..O yüzden korkuyom kullanmaya.. :off:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
kardes madem agileye tek rakib siteye koyda bizde indirelim ;)

Alive

Alive

Üye
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Zaten Dosyalar / Series60 / Yeni S60 Uygulamaları # topiğinde mevcut. ;)

Herkes dilediğince indirebilir.

Alive

Alive

Üye
Originally posted by Gokhan43@Oct 15 2005, 02:50 PM
Zaten Dosyalar / Series60 / Yeni S60 Uygulamaları # topiğinde mevcut. ;)

Herkes dilediğince indirebilir.
[post=191744]Quoted post[/post]​

Diyosun :P ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Evet :ehe:

ozkanak

ozkanak

Üye
pro guzel ama kullanım seriliğinde agileyi bırak turbo ya bile rakip olamaz parmaklarım birbirine girdi sinir oldum kaldırdım zaten bi telde 3 msn pro su olmaz :D

hyper

Üye
yaw öle demeyin güzel pro. gerçekten saniyeler içinde bağlanıyo. tuşların işlevleri biraz karışk ama kullandkça alışıosn. ayrıca incelemelerime göre agile'dan daha az veri çekio bağlanırken ve konuşurken

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ozkanak@Oct 18 2005, 09:10 AM
pro guzel ama kullanım seriliğinde agileyi bırak turbo ya bile rakip olamaz parmaklarım birbirine girdi sinir oldum kaldırdım zaten bi telde 3 msn pro su olmaz :D
[post=193976]Quoted post[/post]​

arkadaşım bana turbo msn özelliklerinden bahsetsene!! bence 5 para etmez.
ben turbo msn'i hiç kullanmıyorum.
bu programda istediğin kadar oturum açabiliyorsun.
bu en hızlı bağlanan program

tamam bir kaç eksik özelliği olabilir ama şu anda en güzel program bence bu.
kullanımı hakkında bir kaç özelliğinden bahsedicektim ama fazla rağbet görmedi galiba. onun için bahsetmeye gerek yok.

midnight

midnight

Üye
Walla ben de önce agileyi kurmuştum,hem geç bağlanıyordu hem de sorun çıkarıyordu...şimdi IMplus messanger kullanıyorum hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar,bir de bunu deneyeyim bakim..

msw

msw

Üye
Ben de agile kullanıyordum sonra sorunlar çıkmaya başladı...artık msn ye bağlanmamaya başladı...aksaklıklar yapıyordu...geç bağlanıyordu.sonra im plus a geçtim bir süre onla idare ettim taki verichat le tanışana dek...gerçekten mükemmel bir program. bazı eksiklikleri var yok değil fakat arkadaşın dediği gibi dehşet hızlı bağlanıyor inanılmaz hızlı....üstelik en önemli özelliği aynı anda birden çok hesap açabiliyorsunuz msn yahoo farketmez...şiddetle öneririm....olmaz sa olmaz chat programlarından...agilen tahtına gerçek bir rakip bence

ozkanak

ozkanak

Üye
herşeyi iyi hızı super sadece tuşlar karışık okadar

ibonline

ibonline

Üye
bende turbo msn i kullanıyordum bakalım arkadasın tavsiyesine uyucam bi bakalım

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Ben agileden şaşmam ama bi bakalım.

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by tameriscen+Oct 19 2005, 04:36 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(tameriscen &#064; Oct 19 2005, 04:36 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ozkanak@Oct 18 2005, 09:10 AM
[post=193976]Quoted post[/post]​

arkadaşım bana turbo msn özelliklerinden bahsetsene&#33;&#33; bence 5 para etmez.
ben turbo msn&#39;i hiç kullanmıyorum.
bu programda istediğin kadar oturum açabiliyorsun.
bu en hızlı bağlanan program

tamam bir kaç eksik özelliği olabilir ama şu anda en güzel program bence bu.
kullanımı hakkında bir kaç özelliğinden bahsedicektim ama fazla rağbet görmedi galiba. onun için bahsetmeye gerek yok.
[post=194341]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

1.bence 80 tane msn acabilmek gerekli bir ozellik değil. ustelik turboda nick falan da değisiyo. ben onu kullanmadım ama...
2.şu agilede nick değistirme olsa onla bağlancamda. Yok değil mi oyle bişey?

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
80 tane oturum açmak belki senin işine yaramıyor olabilir ama bu özellik için kişiler neler vermez&#33;&#33;

arkadaşlar tamam tuş takımı biraz karışık. ama agilenin bence tek rakibi

hyper

Üye
ewt nick deişme sadece turbo msn&#39;de var >( ama turbo msn çok veri çekio :( yine de veriChat rulz

symbianboy

Üye
telden girmekde bi ayrı oluyo sınıfta ders sıkınca iyi zaman geçirtiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt