Uygulama Age Of Warring Empire Online Strateji Oyunu

ncihat

ncihat

Üye
    Konu Sahibi
120 ülkede Google Play�in en popüler oyunu olan ve on milyondan fazla indirilmiş olan online strateji-savaş oyunu. Türkçe oynayabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.Oyunda Türk oyuncu oldukça az.
Oyuna yeni başlayanlar davet koduyla altın kazanabilir ve direk kod sahibinin olduğu sunucuda başlar. A104'teyim. Online Strateji ve savaşmayı seven arkadaşları bekliyorum.
Ayar-Davet-Davet Edildi kısmından davet kodunu girip yanıma gelebilirsiniz.
Davet kodu:5A49929301

 
  • Beğen
Tepkiler: Cetin020

taylan50

Üye
benim kodu yazayımda sen benim yanıma gel :D
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt