Haber Age of Empires: World Domination Bu yaz wp de

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Age of Empires: World Domination Bu yaz wp de

Age of Empires: World Domination oyunu bu yaz ios android ile birlikte eş zamanlı olarak WP8.1 platformuna da geleceği açıklandı.
Oyun eski Age of Empires oyunlarından alışa gelmiş grafik yapısıyla oynanış dinamikleriyle karşımıza çıkıyor. Videosunu izlediğinizde eski oyuncu arakdaşlar direk bir nostalji yaşacayacaklarına eminim :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: StRonK ve Sensation

Gopluumit

Gopluumit

Üye
Sırf şu oyun için 920 yi satmaktan vazgeçebilirim. :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
:tşk:

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
diğer telefonlara da gelecek yani ios ya da android alırsan yine oynarsın :)
Farketmez nerede olursanız olun maxicep wp klanını kurarız oyunda :) clash of clans tarzı olabilir bu oyun.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Hayret eş zamanlı diyor başımıza taş yağacak :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Hayret eş zamanlı diyor başımıza taş yağacak :kıskıs:
Valla büyük yapımcılar buna dikkat ediyor da ufak çaplı yapımcılar önce nerede para kazanırım diyor. Byük yapımcılar öncelikli olarak prestije bakıyorlar galiba

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Olsun 8.1 e şans vereceğim umarım mağazada bizi yanıltmazda bu platformu terketmek zorunda kalmam :)
8.1 ile gör sen mağazayı. Wp nin dönemi bu yazla birlikte başlıyor diyebilirim rahatlıkla. Neredeyse gelemyen çok az önemli uygulama kaldı. 8.1 ile ivmelenen wp uygulama yapımcılarının dikkatini eskisine göre daha çok çekecektir ve buda mağazadaki uygulama sayısına yansıyacak. Bide 2015 in nisanında Windows 9 tanıtılacağı daha önce sızdırılmıştı o zaman wp9 un da çıkması muhtemel ve iki sisteminde 9 adıyla tamamen birleşeceği söyleniyor. Böyle olursa windowsa uygulama yapılırsa bizim mağazaya da gelecek aynı uygulama. Tek mağaza ve bir çok cihaz. Uygulama sayılarını siz o zaman görün :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
sonunda ya ne zamandır bu seriyi mobil platformlara bekliyoruz :eller:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
1520 de çok keyifli olacak sabırsızlıkla bekliyorum :eller:

Gopluumit

Gopluumit

Üye
8.1 ile gör sen mağazayı. Wp nin dönemi bu yazla birlikte başlıyor diyebilirim rahatlıkla. Neredeyse gelemyen çok az önemli uygulama kaldı. 8.1 ile ivmelenen wp uygulama yapımcılarının dikkatini eskisine göre daha çok çekecektir ve buda mağazadaki uygulama sayısına yansıyacak. Bide 2015 in nisanında Windows 9 tanıtılacağı daha önce sızdırılmıştı o zaman wp9 un da çıkması muhtemel ve iki sisteminde 9 adıyla tamamen birleşeceği söyleniyor. Böyle olursa windowsa uygulama yapılırsa bizim mağazaya da gelecek aynı uygulama. Tek mağaza ve bir çok cihaz. Uygulama sayılarını siz o zaman görün :)
İnşallah öyle umuyorum çıktığında aldım 920 yi geçen sene sabır sabır sabır.. Artık son şans verdim 8.1 tatmin eder üstünede mağaza istediğim gibi olursa 920 mi parçalayana kadar kullanırım elbette :)

ladrex84

ladrex84

Üye
multiplayer olcakmı acaba bluetooth üzerinden felan, olursa güzel olur kardeşle oynarız hastasıyız bu oyunun dedeeee...

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
multiplayer olcakmı acaba bluetooth üzerinden felan, olursa güzel olur kardeşle oynarız hastasıyız bu oyunun dedeeee...
aynen katılıyorum inşallah multiplayer bluetooth desteği koyarlar

evensan

Üye
512 mb ram desteği varmıdır?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

sekajmer

sekajmer

Üye
Tam ben paylaşıyordum :D
Kesinlikle takım kurmalıyız. Çok severim böyle oyunları

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Valla büyük yapımcılar buna dikkat ediyor da ufak çaplı yapımcılar önce nerede para kazanırım diyor. Byük yapımcılar öncelikli olarak prestije bakıyorlar galiba
Age of Empires, Microsoftun yaptığı en efsane oyun. Kendi platformunda eş zamanlı gelmesi çok normal, hatta gelmeseydi isyan hakkı verirdi bize :)

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Age of Empires, Microsoftun yaptığı en efsane oyun. Kendi platformunda eş zamanlı gelmesi çok normal, hatta gelmeseydi isyan hakkı verirdi bize :)

O isyan hakkımız hep bizde saklıdır wp kullanıyorsan isyan hakkın her zaman vardır arkadaş :D

Tost Makinası ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Farketmez nerede olursanız olun maxicep wp klanını kurarız oyunda :) clash of clans tarzı olabilir bu oyun.

inşallah o tarz olmaz. yeni strateji oyunlarından hiç tat almadım ben. sürekli bişeyler inşa ediyorsun ve inşa ettiğin binaların seviyesini yükseltiyorsun. onlar da seviyeleri yükseldikçe taş demir yiyecek filan üretiyorlar. bana hiç eğlenceli gelmiyor bu tarz. şöyle adam üreteceksin, adamı ormana yollayacaksın odun kesip taşıyacak, diğeri madende çalışacak, kimisi meyve toplayacak. sonra asker üreteceksin istediğin gibi konuşlandıracaksın. inşallah oyun eski mantıkla oynanacak şekilde yapılıyordur.

• Beğen
Tepkiler: barannn79
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Eski consepti bozmazlar herhalde bende öyle seviyorum :hmmm

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin