[AE Software]MemInfo Pro v3.12 S60 5th Symbian^3 WGZ

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[AE Software]MemInfo Pro v3.12 S60 5th Symbian^3 WGZ
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Açıklama:
Widget durumu hakkında bilgi görüntülemek için:
- VERİ DEPOSU
(RAM disk D) grubudur;
- Telefonunuz
(Telefon Bellek, Disk C); - Dahili bellek
(Kitle Bellek, Disk E);
- Flash kart
(MicroSD Hafıza Kartı,
) F sürücü.
Buna ek olarak, widget menüsü hazır olduğunu:
- Müdür
uygulamaları;
- Dosya Yöneticisi;
- Güncelleniyor yazılımı;
- Konular;
- Bluetooth;
- Müdür
bağlantıları;
- Senkronizasyon;
- Modlar ve USB.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58, RetaXter, Bahadir_fb ve 1 kişi daha

Luck Star

Luck Star

Üye
Paylaşım için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkürler

bulsssss

Üye
tam olarak neye yarıyor acaba

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk: androidde çalışırmı :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunu istiyordum telefonu satıp symbian alıcam uyuz oldum :D

Nokia androidli c1 çıkarcakmış gördünmü :)
android alacaksam nokia almam :) symbian için de yapacak birşey yok her yerden desteği çektiler artık başka bir firma sahip çıksın diye bekliyoruz :D

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Emre

Üye
Ben bunu istiyordum telefonu satıp symbian alıcam uyuz oldum :D

Nokia androidli c1 çıkarcakmış gördünmü :)
Çıkarsada 2016 Kadar Beklemek Zorunda Microsoft Yasağı Var Android 7.0 Gelir O Cihaz Fabrika Açmalı Çoğunu Kapattı
Teşekkürler
Simdilik Tabletle Yola Devam :cool

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
android alacaksam nokia almam :) symbian için de yapacak birşey yok her yerden desteği çektiler artık başka bir firma sahip çıksın diye bekliyoruz :D

C1 ozelliklerine baktımda şuan için çok iyi ama fiyatıda 2500 tl civarı olur heralde bizi aşar yani istesekte alamayız heralde :D

• Beğen

Emre

Üye
C1 ozelliklerine baktımda şuan için çok iyi ama fiyatıda 2500 tl civarı olur heralde bizi aşar yani istesekte alamayız heralde :D
Yok Orta Seviyeli Bir Cihaz 1.400 Geçmez Hem Türkiyede Konumu Yokki Microsoft Lumia Türkiye.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
android den soğudun galiba :D symbian senin çekmece de değilmi :) çekmeyi açınca bu ne dersin bu antika nereden gelmiş :D 2500 tl değil 2.5 tl bile vermem onunda desteğini keserler :)

Çıkarsada 2016 Kadar Beklemek Zorunda Microsoft Yasağı Var Android 7.0 Gelir O Cihaz Fabrika Açmalı Çoğunu Kapattı
Teşekkürler
Simdilik Tabletle Yola Devam :cool

aynen devam eski bir tablet de bende var :)

• Beğen

Emre

Üye
android den soğudun galiba :D symbian senin çekmece de değilmi :) çekmeyi açınca bu ne dersin bu antika nereden gelmiş :D 2500 tl değil 2.5 tl bile vermem onunda desteğini keserler :)

Sağlam Kaynakdan Öğrendiğim Bilğiye Göre Nokia 16 Aydan Beri Bir Sistem Geliştiriyormuş Symbian yada Yeni Bir Sistem Olabilir
Konu İçin Tekrar Teşekkürler.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yok Orta Seviyeli Bir Cihaz 1.400 Geçmez Hem Türkiyede Konumu Yokki Microsoft Lumia Türkiye.

1400 tl ye o özelliklerle çıkmaz.

Nokia ile alakalı birşey değil ki destek kesilmesi

Piyasada yüzlerce android cihaz var güncelleme alamayan çünkü sistem gereksinimleri yetersiz kalıyor :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
1400 tl ye o özelliklerle çıkmaz.

Nokia ile alakalı birşey değil ki destek kesilmesi

Piyasada yüzlerce android cihaz var güncelleme alamayan çünkü sistem gereksinimleri yetersiz kalıyor :)
dostum ben güncelleme den de vazgeçtim hava durumu internet radyo gibi birçok uygulamanın da desteği kesildi sunucu ayarlarını vurmaya başladılar

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
dostum ben güncelleme den de vazgeçtim hava durumu internet radyo gibi birçok uygulamanın da desteği kesildi sunucu ayarlarını vurmaya başladılar

Sizde bırakın diye uğraşıyorlar, diretmeyin artık kırın zincirlerinizi :D

• Beğen

Üst Alt